Nissan na Motor Show Poznań 2016

Dwie główne premiery to Navara i Leaf 30 kWh, obok których stanie wyjątkowy egzemplarz Nissan Juke'a. Do niego należy podchodzić z należytym szacunkiem.

Nissan Leaf na rynku debiutował 5 lat temu. Elektryczny samochód doceniło m.in. jury plebiscytu Car of the Year, którzy przyznali mu tytuł zwycięzcy COTY w 2011 roku. Leaf 30 kWh pozwala osiągnąć maksymalny zasięg 250 km. W aucie zastosowano większy akumulator, który podniósł masę w stosunku do zwykłego Leafa o 21 kg.

REKLAMA

Druga premiera na stoisku Nissana to NP300 Navara. Samochód oferuje ładowność 1 tony i poprawioną konstrukcję. W wersji Double Cab zastosowano pięciodrążkowe zawieszenie tylne. Nowością w modelu jest m.in. system kamer 360 czy automatycznego hamowania awaryjnego.

Najciekawszym autem, które ozdobi stoisko będzie Nissan Juke-R 2,0, czyli mocarna przeróbka crossovera z Japonii. Auto zasila 600-konny silnik z Nissana GT-R, a w mocno poszerzonym nadwoziu zastosowano wiele elementów wykonanych z włókna węglowego oraz czarny, matowy lakier. Juke-R 2,0 będzie jedną z gwiazd targów Poznań Motor Show. Sprawdź, co jeszcze czeka nas na zbliżającym się salonie samochodowym w stolicy wielkopolski.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA