[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Nissan obniża ceny X-Traila

Nissan X-Trail, podobnie jak chwilę wcześniej Micra, jest teraz dostępny w salonach marki w obniżonej cenie. Obniżka sięga 7 tys. złotych.

Nissan X-Trail (facelift 2017) Nissan X-Trail (facelift 2017)

Nissan X-Trail to jeden z najpopularniejszych samochodów sportowo-użytkowych na świecie. Od swojej premiery w 2000 roku znalazł już ponad 3,7 mln nabywców. Najnowsza odsłona modelu dostępna jest teraz obniżonej cenie, startującej od poziomu 97 tys. złotych za bazowe wyposażenie Visia.

W zależności od wybranej opcji wyposażenia, a są to Visia, Acenta, N‑Connecta lub Tekna, obniżka cen może wynieść od 5 tys. do 7 tys. złotych.

REKLAMA

REKLAMA

Nissan X-Trail (facelift 2017) Nissan X-Trail (facelift 2017)

Przykładowo, za kwotę 97 tys. złotych, otrzymujemy podstawową wersję Visia z benzynowym silnikiem 1,6 l o mocy 163 KM. Model wyposażony jest standardowo m.in. w:

 • sześć poduszek powietrznych,
 • tempomat,
 • ogranicznik prędkości,
 • światła do jazdy dziennej w technologii LED,
 • 17-calowe felgi ze stopów metali lekkich,
 • klimatyzację,
 • elektrycznie regulowane szyby,
 • system Stop/Start.

Osoby dysponujące większym budżetem, mogą skorzystać z oferty na wersję N-Connecta, wyposażoną w silnik 2.0 dCi o mocy 177 KM. Ceny tej odmiany rozpoczynają się od 144 950 złotych.

REKLAMA

Nissan X-Trail (facelift 2017) Nissan X-Trail

Model w takiej konfiguracji oferuje dodatkowo takie rozwiązania, jak:

 • system kamer 360°,
 • relingi dachowe,
 • pakiet bezpieczeństwa (inteligentny system automatycznego hamulca awaryjnego, ostrzeżenia o niezamierzonej zmianie pasa ruchu i rozpoznawanie znaków drogowych).

Ponadto model został wyposażony w rozwiązania, które przydają się na co dzień, jak elektrycznie otwierana klapa bagażnika z funkcją obsługi bezdotykowej czy system inteligentnego kluczyka.

REKLAMA

REKLAMA

Nissan X-Trail (facelift 2017) Nissan X-Trail

Jak mówi Dorota Pajączkowska, PR Manager marki Nissan w Polsce, obniżenie cen zostało połączone z wprowadzeniem pakietów finansowania, z myślą zarówno o klientach indywidualnych, jak i biznesowych.

Przedstawiciele pierwszej grupy mogą skorzystać z opcji, w której miesięczne raty rozpoczynają się od 984 złotych brutto. Przedsiębiorcy natomiast mogą wybrać ofertę, w której miesięczna opłata rozpoczyna się od 592 złotych netto.

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij