Nowa C5-ka już niedługo

Citroen C5 2008
Citroen C5 2008
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 56 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Prezentacja w europejskiej stolicy w dniach 15 - 27 stycznia będzie miała miejsce po prezentacji dla przedstawicieli międzynarodowej prasy, która odbyła się 18 października. Z tej okazji zostanie zorganizowana konferencja z udziałem Dyrektora Generalnego Marki, Gilles'a Michela, podczas dnia prasowego - 15 stycznia 2008 o 11.30 (Pawilon 6, stoisko 6).

C5 zwraca uwagę przede wszystkim swoim stylem. Elegancka i rasowa bryła jest dystyngowana, zaś napięta i aerodynamiczna linia jest typowa dla trójbryłowej sylwetki - zachwala swój produkt Citroën.

Nowy model stanowi udane połączenie dynamizmu i praktycznych rozwiązań i oferuje przestronne wnętrze na najlepszym poziomie rynkowym, zarówno w wersji sedan, jak i kombi - informuje producent.

Podczas jazdy na drodze przyjemność prowadzenia łączy się z wysokim poziomem komfortu. Nowe C5 posiada zaawansowane zawieszenie, zastosowane wcześniej w C6, a jednocześnie, po raz pierwszy w tym segmencie, posiada podwójną ofertę zawieszenia: zawieszenie Hydractive 3 Plus, zapewniające wysoki poziom komfortu i przyjemności jazdy oraz zawieszenie klasyczne, zapewniające bardziej bezpośrednie wyczucie drogi.

MotoTarget

REKLAMA
Zobacz także:
REKLAMA