Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowa E-klasa!

Nowy Mercedes klasy E Nowy Mercedes klasy E

 

Po raz pierwszy nowa E-klasa zostanie pokazana publiczności podczas styczniowego salonu samochodowego w Detroit. Auto, którego zdjęcia właśnie wyciekły do Internetu, kształtem swojego nadwozia nawiązuje do dwóch innych sedanów w ofercie niemieckiej marki - S-klasy oraz C-klasy. Do tego pierwszego nawiązuje linia boczna z mocno zarysowanymi tylnymi nadkolami, natomiast do tego mniejszego - rysunek maski.

Niestety, nie dysponujemy jeszcze oficjalnymi danymi technicznymi tego nowego auta, natomiast już dziś wiadomo, że Mercedes nie będzie wyposażał swojego najnowszego dziecka w elektrohydrauliczny układ hamulcowy. Będzie w nim pracował konwencjonalny układ hydrauliczny, ale za to o jeszcze większej wydajności niż w obecnym modelu. W opcji dostępne będą tarcze ceramiczne.

Pod maską pracować mają przede wszystkim jednostki 6- i 8-cylindrowe. W ekologicznych wersjach nie zabraknie zaś czterocylindrowych turbodiesli. Pojawi się też sportowa odmiana, napędzana 6,3-litrową V-ósemką, dookreślana trzema magicznymi literami, czyli AMG.

Źródło: informacja własna

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij