REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Nowa Fabia na żywo w Wirtualnym Salonie Skody

Zanim nowa Skoda Fabia trafi do większości salonów dealerskich, wszyscy klienci mogą obejrzeć ją na żywo, na ekranie komputera lub smartfona, w Wirtualnym Salonie Skody.

Skoda Fabia w Wirtualnym Salonie Skody
Skoda Fabia w Wirtualnym Salonie Skody

Podczas indywidualnej prezentacji profesjonalny doradca udzieli informacji na temat wyposażenia standardowego, nowych pakietów promocyjnych i pozostałych funkcjonalności modelu Fabia. Samochód można zobaczyć również  w transmisji  na żywo w ramach Interaktywnej Akademii Skody.

Prezentacja na żywo, w Wirtualnym Salonie Skody, pozwala doświadczyć wizyty w salonie z dowolnego miejsca w Polsce i zagranicą. Zapewnia dostęp do wiedzy na temat cech samochodu, jego wyposażenia czy zastosowanych w nim systemów bezpieczeństwa.

Co najważniejsze, na życzenie klienta doradca pokaże każdy, nawet najdrobniejszy szczegół prezentowanego modelu. To idealne rozwiązanie zarówno dla osób zabieganych, jak i dla tych, którzy chętnie korzystają z najnowszych rozwiązań technologicznych.

<

REKLAMA

Aby odwiedzić Wirtualny Salon wystarczy wejść na stronę internetową i podać numer telefonu, na który oddzwoni doradca. Rozmowa odbywa się przez telefon, a transmisja obrazu widoczna jest na ekranie komputera lub smartfona, w zależności od urządzenia, z którego korzysta użytkownik.

Klienci mogą korzystać z usług salonu codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00. Poza odbyciem samej rozmowy, doradcy chętnie udostępnią dodatkowe materiały, np. zdjęcia, katalogi czy cenniki.

Dodatkowo, nową Fabię można zobaczyć  w trakcie cyklicznych, wieloosobowych transmisji na żywo, realizowanych w ramach Interaktywnej Akademii Skody. Wszyscy zainteresowani udziałem mogą obserwować przekaz z Wirtualnego Salonu oraz zadawać dodatkowe pytania wpisując je w oknie czatu na stronie. Doradcy zobaczą je natychmiast.

Szczegółowy harmonogram spotkań wraz z tematami dostępny jest na  stronie internetowej.

Korzystanie z Wirtualnego Salonu i Interaktywnej Akademii Skody jest bezpłatne, dostępne dla wszystkich systemów i przeglądarek internetowych, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
l
REKLAMA