[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowa Kia C'eed kombi nazywa się Sportswagon

Kia C'eed Sportswagon

Samochód święcił swój debiut podczas tegorocznego salonu w Genewie. Koreańczycy wiążą spore nadzieje z tym modelem, w przypadku poprzedniej generacji kombi stanowiło 1/5 sprzedaży całościowej. W tym roku Sportswagon na pewno przyczyni się do wypełnienia plany wyprodukowania 285 tysięcy pojazdów.  

C'eed Sportswagon ma bagażnik o pojemności 528 litrów, który można powiększyć do 1642 litrów. Na rynku polskim występować będzie w czterech wersjach wyposażenia (S, M. L, XL) a także z wyborem silników benzynowych (o pojemności od 1.4 do 1.6 litra i mocy od 90 do 135 koni mechanicznych) i wysokoprężnych (te same pojemności, moc od 90 poprzez 110 i na 128 koniach mechanicznych kończąc). Ceny modelu startować będą od poziomu 52 990 złotych. 

Fabryka na Słowacji przygotowuje się już do rozpoczęcia na początku przyszłego roku produkcji nowego Pro C'eeda.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 46 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij