[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowa Kia ProCeed - pierwszy oficjalny szkic

Kia Proceed Concept pojawiła się w 2017 roku we Frankfurcie i przyciągnęła uwagę całego motoryzacyjnego świata. Teraz samochód przeszedł w kolejną fazę, a już z dwa tygodnie zobaczymy nową Kię ProCeed, gotową do produkcji.

Kia ProCeed 2018 Kia ProCeed 2018, fot. Kia

Nowa Kia ProCeed na razie ujawniona została na pierwszym oficjalnym szkicu. Rzecz jasna, różni się mocno od wersji koncepcyjnej prezentowanej rok temu, ale wciąż obiecująco. Ma to być niespotykana dotąd w tej klasie odmiana shooting brake – dynamicznie stylizowanego kombi.

Proceed Concept widziany od tyłu mocno przypominał Porsche Panamerę. Z kolei szkic modelu ProCeed jest bardziej „ugrzeczniony”. Jego lampy przypominają te, które Kia montuje w najnowszych autach.

REKLAMA

Kia Proceed Concept Kia Proceed Concept, fot. Kia

Ciekawym zabiegiem stylistycznym jest umieszczenie nazwy modelu tuż pod świetlną listwą łączącą tylne lampy. Rozwiązanie przypomina to stosowane przez Volkswagena w Arteonie czy Atlasie.

Jak wspomniałem wyżej, producent zapowiada, że nowa Kia ProCeed łączyć będzie nowoczesny i dynamiczny design pięciodrzwiowego nadwozia typu shooting brake z przestronnością wnętrza i funkcjonalnością klasycznego kombi. Zapowiada się naprawdę dobrze.

REKLAMA

Kia Proceed Concept - Poznań Motor Show 2018 Kia Proceed Concept - Poznań Motor Show 2018, fot. Michał Szymaczek

W najbliższych latach nowa rodzina Ceeda ma odegrać jeszcze większą rolę w gamie aut marki Kia niż dotychczas. Oprócz klasycznych wersji Ceeda, jak 5-drzwiowy hatchback i klasyczne kombi, już niedługo do wyboru będzie również odmiana shooting brake, a i na tym jeszcze nie koniec. W przyszłości pojawi się czwarta odmiana nadwoziowa nowego Ceeda – zapowiada producent.

Pierwszy pokaz nowej Kii ProCeed, zarezerwowany dla dziennikarzy, odbędzie się 13 września. Szeroka publiczność będzie miała możliwość podziwiania nowej wersji nadwoziowej 2 tygodnie później. Światową premierę Kia ProCeed zaplanowano na 2 października podczas Salonu Samochodowego w Paryżu.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 46 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij