[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.5

Nowa Mazda 6 - premiera w Polsce

Podczas nadchodzących targów motoryzacyjnych w Poznaniu odświeżona Mazda 6 będzie miała swoja polską premierę.

Mazda 6 2018 Mazda 6 2018

Jak podaje polski importer, na Motor Show w Poznaniu, które odbędzie się na początku kwietnia, ujawnione zostaną cenniki i poziomy wyposażenia tego flagowego modelu Mazdy, zarówno w wersji Sport Kombi, jak i Sedan. Pierwsze egzemplarze trafią do salonów pod koniec czerwca.

Odświeżona Mazda6 ma przeprojektowane wnętrze, gdzie znalazły się teraz, w zależności od wersji, wentylowane siedzenia, wyświetlacz head-up na przedniej szybie dostępny seryjnie w każdej wersji wyposażenia, czy unowocześniony zestaw wskaźników z ekranem TFT w centralnej części.

REKLAMA

REKLAMA

Mazda 6 2018 Mazda 6 2018

Nowa Mazda 6 wyposażona jest w rozszerzony pakiet zaawansowanych systemów bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE wzbogacony m.in. o aktywny tempomat Mazda Radar Cruise Control z systemem Stop&Go oraz system kamer 360°.

Dostępna będzie też specjalna, topowa wersja SkyDREAM, wyposażona w tapicerkę ze skóry Nappa, współgrającą z elementami wnętrza wykonanymi z drewna Sen, które w japońskiej tradycji wykorzystywane jest do budowy instrumentów muzycznych i produkcji mebli.

REKLAMA

Mazda 6 2018 Mazda 6 2018

- Poznańska premiera Mazdy 6 jest bardzo ważnym wydarzeniem, gdyż jest to najpopularniejszy model w historii marki w Polsce. Nie mam wątpliwości, że nowa Mazda 6 zaskoczy poziomem komfortu, elegancją i właściwościami jezdnymi, zarezerwowanymi dotychczas dla aut z segmentu premium  - podkreśla Szymon Sołtysik, Dyrektor PR Mazda Motor Poland.

Premierowej prezentacji Mazdy 6 w Poznaniu towarzyszyć będzie pełna gama modeli - od miejskiej Mazdy 2 przez kompaktową Mazdę 3 i zdobywające coraz większą popularność SUV-y CX-3 oraz CX-5. Na stoisku Mazdy nie zabraknie także cieszącej się statusem kultowej Mazdy MX-5, która w 2017 r. była najchętniej kupowanym nowym samochodem ze składanym dachem w Polsce.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 109 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij