REKLAMA

Nowa Mazda 6 - premiera w Polsce

Podczas nadchodzących targów motoryzacyjnych w Poznaniu odświeżona Mazda 6 będzie miała swoja polską premierę.

Mazda 6 2018
Mazda 6 2018
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 127 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Jak podaje polski importer, na Motor Show w Poznaniu, które odbędzie się na początku kwietnia, ujawnione zostaną cenniki i poziomy wyposażenia tego flagowego modelu Mazdy, zarówno w wersji Sport Kombi, jak i Sedan. Pierwsze egzemplarze trafią do salonów pod koniec czerwca.

Odświeżona Mazda6 ma przeprojektowane wnętrze, gdzie znalazły się teraz, w zależności od wersji, wentylowane siedzenia, wyświetlacz head-up na przedniej szybie dostępny seryjnie w każdej wersji wyposażenia, czy unowocześniony zestaw wskaźników z ekranem TFT w centralnej części.

REKLAMA

REKLAMA

Mazda 6 2018
Mazda 6 2018

Nowa Mazda 6 wyposażona jest w rozszerzony pakiet zaawansowanych systemów bezpieczeństwa i-ACTIVSENSE wzbogacony m.in. o aktywny tempomat Mazda Radar Cruise Control z systemem Stop&Go oraz system kamer 360°.

Dostępna będzie też specjalna, topowa wersja SkyDREAM, wyposażona w tapicerkę ze skóry Nappa, współgrającą z elementami wnętrza wykonanymi z drewna Sen, które w japońskiej tradycji wykorzystywane jest do budowy instrumentów muzycznych i produkcji mebli.

REKLAMA

Mazda 6 2018
Mazda 6 2018

- Poznańska premiera Mazdy 6 jest bardzo ważnym wydarzeniem, gdyż jest to najpopularniejszy model w historii marki w Polsce. Nie mam wątpliwości, że nowa Mazda 6 zaskoczy poziomem komfortu, elegancją i właściwościami jezdnymi, zarezerwowanymi dotychczas dla aut z segmentu premium  - podkreśla Szymon Sołtysik, Dyrektor PR Mazda Motor Poland.

Premierowej prezentacji Mazdy 6 w Poznaniu towarzyszyć będzie pełna gama modeli - od miejskiej Mazdy 2 przez kompaktową Mazdę 3 i zdobywające coraz większą popularność SUV-y CX-3 oraz CX-5. Na stoisku Mazdy nie zabraknie także cieszącej się statusem kultowej Mazdy MX-5, która w 2017 r. była najchętniej kupowanym nowym samochodem ze składanym dachem w Polsce.

Zobacz także:

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA