Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Nowa Skoda Fabia Kombi zjeżdża z taśmy produkcyjnej

Zamówiłeś nową Skodę Fabię Kombi? W czeskiej fabryce w Mlada Boleslav już trwa jej produkcja.

Nowa Skoda Fabia Kombi

Skoda Fabia Kombi, szczególnie w kolorze białym, była bardzo popularnym (jeśli nie najpopularniejszym) modele wśród przedstawicieli handlowych. Teraz może się to trochę zmienić, bo nowa Fabia jest teraz  bardziej "cool". Mają ją kupować młodsi i bardziej nowocześni kierowcy.

Czeszka z "tyłkiem" oferują sporo, jak na takich rozmiarów auto, miejsca za tylną klapą. Przy komplecie pasażerów pojemność wynosi 530 litrów, a gdy miejsca zajmują tylko kierowca i pasażer z przodu, bagażnik "przyjmie" aż 1395 litrów.

Polscy dealerzy przyjmują już zamówienia na Nową Fabię w obu wersjach nadwozia. Skoda przygotowała także limitowaną ofertę - pierwsi Klienci mogą za 1 zł otrzymać pakiet przeglądów na 4 lata (do 60 000 km) oraz pakiet pogwarancyjny na 2 lata (do 60 000 km) lub instalację LPG firmy Landi Renzo dla silnika 1.0 MPI (dostępna od lutego 2015).

Od momentu debiutu w 2000 roku, na całym świecie sprzedano ponad 1,1 mln Skód Fabii Kombi.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 590 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>W czeskiej Mlada Boleslav rozpoczęto produkcję nowej Skody Fabii Kombi. Pierwsze sztuki wyjadą na ulicę na początku przyszłego roku.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/produkcja-Skoda-Fabia-Kombi,18660,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2014-12-19 15:17:38
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij