Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Nowa Skoda Karoq, samochód na każdą drogę

Skoda Karoq w wersji po face liftingu wchodzi do sprzedaży w Polsce. Oficjalny debiut modelu zaplanowany jest na poniedziałek 16 maja.

Skoda Karoq Materiały prasowe
Wersja Scout zniknęła z cennika, ale Karoq wygląda na auto przygotowane do niewymagającego off-roadu

Kompaktowy SUV marki przeszedł ewolucję wizualną oraz technologiczną. Skoda Karoq może teraz pochwalić się jeszcze bardziej wyrafinowanym designem, dynamicznymi silnikami czy najnowszymi systemami bezpieczeństwa. Polska premiera modelu w salonie online odbędzie się w poniedziałek, 16.05, o godzinie 18:00.

Dynamiczny design. Bogato wyposażone wnętrze. Dużo przestrzeni. Nowoczesne technologie. To wszystko sprawia, że na każdą podróż nową Skodą Karoq czeka się z niecierpliwością. Podkreśla to spot wideo, przygotowany na potrzeby kampanii marketingowej, w którym kierowca kompaktowego SUV-a bez wahania wybiera drogę szutrową zamiast asfaltowej. Dlaczego? To łatwe. Z modelem Karoq można poczuć przyjemność z jazdy niezależnie od obranej drogi.

– Skoda Karoq to niekwestionowany sukces marki – w 2017 r. wprowadziliśmy ten model do oferty jako drugi samochód w gamie SUV-ów. Z wynikiem ponad pół miliona sprzedanych egzemplarzy na świecie, Skoda Karoq jest aktualnie podstawą gamy modelowej marki, oferuje klientom imponujący pakiet, który obejmuje nowoczesny design, ulepszoną aerodynamikę, wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu, najnowocześniejsze systemy wspomagania czy systemy infotainment – mówi Arkadiusz Gwizdek, Dyrektor Marketingu Skoda Polska.

Nowa odsłona modelu Karoq wyróżnia się wyrafinowanym designem, charakterystycznym dla SUV-ów Skody. Znacznie smuklejsze przednie reflektory sięgają aż do grilla auta. Przeprojektowane światła do jazdy dziennej dodatkowo podkreślają dynamiczny wygląd samochodu. Projektanci Skody przemodelowali również tylne światła modelu. Są teraz jeszcze ostrzejsze i wyposażone w technologię Full LED.

Zmiany wprowadzone w sylwetce samochodu sprawiają, że Karoq jest teraz jednym z najbardziej aerodynamicznych samochodów w swojej klasie. Pod maską SUV-a umieszczone są dynamiczne silniki z generacji EVO, dostępne w pięciu wersjach.

Dzięki nowym, eleganckim elementom wykończenia i tapicerce foteli, również wnętrze Skody Karoq ma nowoczesny wygląd. Szczególną uwagę warto zwrócić na opcjonalną tapicerkę Eco, która obejmuje m.in. fotele wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, w tym pokrowce na siedzenia wykonane z przetworzonych butelek PET.

Polska premiera nowej Skody Karoq w Salonie Online odbędzie się w poniedziałek, 16 maja, o godzinie 18:00 na kanale Facebook marki.

Zobacz również:
REKLAMA