Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Nowa Skoda Roomster dopiero w 2016 roku

Pierwotnie pojawiały się głosy, że nowy Roomster pojawi się pod koniec tego roku, w odpowiednim odstępie od premiery nowego Caddy'ego, na którym to bazuje. Debiut tego modelu został jednak przesunięty.

Roomster 1.2

W tym roku debiutował nowy Volkswagen Caddy i jasne było, że kwestią czasu będzie debiut nowej Skody Roomster, bazującej na niemieckim aucie. Wszystkie znaki wskazywały na debiut Roomstera pod koniec bieżącego roku. Zarząd Skody postanowił jednak przesunąć premierę na bliżej nieokreślony termin w 2016 roku.

Zbliżają się targi we Frankfurcie i na nich Skoda ma przedstawić dwa świeże auta, które niekoniecznie będą nowymi modelami, a kolejnymi wersjami istniejących już samochodów. Mówi się, że jednym z tych aut będzie sportowo wyglądające wersja nowego Superba.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 36 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Skoda Roomster pierwszej generacji to udany kombivan, który jak na razie nie doczekał się następcy. Ci, którzy wyczekują tego auta będą musieli poczekać, co najmniej do przyszłego roku.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Nowa-Skoda-Roomster-dopiero-w-2016-roku,20505,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-08-25 11:41:06
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij