Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Nowa Skoda Superb: Nowa stylistyka

Skoda z nowym modelem Superb planuje rewolucję stylistyczną. Opublikowane przez Czechów szkice, ukazują nową limuzynę pełną emocji i elegancji. Czy skończy się tylko na szkicach, czy może nowego Superba ujrzymy na ulicach w takiej formie?

Szkice nowej Skody Superb

Język designu nowy Superb czerpie z koncepcyjnego modelu "VisionC". Na szkicach Skodę Superb charakteryzują ostre linie, nisko poprowadzona linia dachu i masywne koła. 

Skoda, ładując nowego Superba emocjami i dynamizmem, chce podobnie jak w przypadku Fabii, pozyskać młodszą klientelę. Auto ma mocno wyróżniać się pod względem designu wśród sowich klasowych rywali. 

Ten emocjonujący design ma przenieść się także do wnętrza, ale na ten temat na razie jeszcze nic nie wiadomo. 

Czesi zakończyli już drogowe testy nowej Skody Superb. Oficjalna premiera ma odbyć się w Pradze w połowie lutego. Pierwsze sztuki na ulice wyjadą późnym latem 2015 roku.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 105 130 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Skoda pokazała pierwsze szkice nowego Superba. Następca czeskiej limuzyny wygląda bardzo dynamicznie i elegancko. Oby tylko na szkicach się nie skończyło...</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/stylistyka-Skoda-Superb-nowy-model,18663,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2014-12-22 20:26:35
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij