[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowa Skoda w przyszłym roku

Skoda VisionD Skoda VisionD

Cechy koncepcyjnego modelu VisionD, zaprezentowanego w Genewie, znajdziemy w nowym modelu, który ma się pojawić na rynku w 2012 roku. Ma to być tanie auto, które będzie konkurować z Dacią Logan. Przeznaczone jest na rynki rozwijające się i pewnie dlatego dostępne będzie w wersji sedan. Wymiarami ma plasować się między Fabią a Octavią.

Według Skody rosnący popyt na niewielkie, oszczędne samochody, tanie w zakupie i codziennej eksploatacji, wymaga przygotowania zupełnie nowego modelu.

Jeszcze przed premierą tego modelu na rynku pojawi się malutki, miejski model Skody mniejszy od Fabii. Będzie odpowiednikiem volkswagenowskiego modelu Up!. Być może zobaczymy go już we wrześniu we Frankfurcie.

Wprowadzanie nowych modeli ma pomóc Skodzie w osiągnięciu planowanego wzrostu sprzedaży. W zeszłym roku Czesi sprzedali 762 tysiące aut (z tego 350 tysięcy samej Octavii), a od 2018 roku firma chce sprzedawać 1,5 miliona aut rocznie.

 

REKLAMA

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 36 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (6)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij