[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Nowa Toyota Auris - pierwsze zdjęcia wnętrza

Toyota zaprezentowała nową generację Aurisa na salonie samochodowym w Genewie, ale tylko z zewnątrz. Teraz możemy wreszcie zajrzeć do jej kabiny.

Toyota Auris 2018 Toyota Auris 2018

W Genewie Toyota wystawiła egzemplarz Aurisa w wersji przedprodukcyjnej, zamkniętej na cztery spusty. Nie można było zajrzeć do środka, gdzie zapewne i tak wiele byśmy nie zobaczyli. Przyszedł jednak czas, w którym możemy zobaczyć, co Japończycy przygotowali w nowej odsłonie swojego hitu.

Źródłem informacji jest... Toyota Corolla Hatchback. To amerykańska wersja Aurisa, przygotowana do debiutu na nadchodzącym salonie samochodowym w Nowym Jorku. Wcześniej model oferowany był w Stanach jako Scion iM, a później Toyota Corolla iM. Teraz będzie Toyotą Corollą Hatchback. Po prostu.

Toyota Auris 2018 Toyota Auris 2018

Przejdźmy do rzeczy. W kabinie dominuje prostota i przejrzystość. Na środku konsoli centralnej zamontowano ekran systemu informacyjno-rozrywkowego o przekątnej 8 cali, zapewne dostępny w wyższych wersjach wyposażenia. Wyświetlacz umieszczony jest dość wysoko, co ułatwi korzystanie z niego w czasie jazdy.

Toyota Auris 2018 Toyota Auris 2018

Po obu jego stronach znajdują się czytelne przyciski, a pod nimi dwa pokrętła. To w dzisiejszych czasach wcale nie takie oczywiste, bo wielu producentów odchodzi od przycisków i pokręteł, zostawiając kierowcę z walką o trafienie we właściwe pole gładkiej tafli ekranu podczas jazdy, by zmienić choćby ustawienie klimatyzacji.

Toyota Auris 2018 Toyota Auris 2018

Tutaj obsługa nawiewu sterowana jest poprzez osobny, niżej umieszczony panel, z dwoma pokrętłami i dziesięcioma przyciskami. Wszystko wygląda bardzo czytelnie, ale sprawdzimy to na własnej skórze podczas pierwszych jazd testowych.

Toyota Auris 2018 Toyota Auris 2018

Poza tym w kabinie nowego Aurisa wygospodarowano podobno znacznie więcej miejsca do przechowywania drobiazgów. Kieszenie przednich drzwi zmieszczą bez problemu dokumenty w formacie A4 lub 0,7-litrową butelkę. Z tyłu kieszenie pomieszczą półlitrowe butelki.

Toyota Auris 2018 Toyota Auris 2018

Więcej dowiemy się po premierze modelu, na salonie samochodowym w Nowym Jorku. Wiemy natomiast, że nowy Auris nie będzie dostępny z silnikiem Diesla, za to z jednym benzynowym i aż dwiema odmianami napędu hybrydowego.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 79 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij