REKLAMA

Nowa Toyota Corolla i Auris Classic wycenione

Znamy już ceny nowej Toyoty Corolli, ale polski importer podał również cenniki dla Aurisa Classic i Corolli Classic.

Toyota Corolla Sedan 2018 Materiały prasowe
Toyota Corolla Sedan 2018
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 79 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Toyota Corolla 12. generacji wchodzi na rynek, zastępując model Auris. Powrót do starej, sprawdzonej nazwy ma między innymi pomóc modelowi w utrzymaniu prymatu w rankingach sprzedaży nowych aut na świecie.

REKLAMA

Japoński kompakt dostępny będzie w trzech wersjach nadwozia – jako pięciodrzwiowy hatchback, pojemne kombi oraz elegancki sedan. Do napędu natomiast użyto w sumie czterech różnych silników, w tym dwóch odmian hybrydowych. Znamy już wszystkie ceny tych samochodów.

Toyota Auris Classic i Corolla Classic – ceny

Ale to nie koniec, bo przez jakiś czas na rynku pozostanie Toyota Auris oraz Toyota Corolla sedan, które dla ułatwienia otrzymają dodatkową nazwę Classic. Od nich zaczniemy, bo jest o czym mówić.

Otóż ceny Toyoty Auris Classic zostały obniżone nawet o 15 tys. złotych, co oznacza, że Aurisa prosto z salonu (rocznik 2018, ale auto fabrycznie nowe) można mieć już za 55,9 tys. złotych w wersji z silnikiem 1.33, a hybrydowy Auris kosztuje teraz od 77,4 tys. złotych.

Toyota Corolla Classic natomiast startuje od poziomu 61,9 tys. złotych za model Active z silnikiem 1.33.

Zobacz także: Toyota GR Supra - wielki powrót!

REKLAMA

REKLAMA

Toyota Corolla Sedan 2018 Materiały prasowe
Toyota Corolla Sedan 2018

Nowa Toyota Corolla – ceny

Cennik nowej Toyoty Corolli zaczyna się od kwoty 75,9 tys. złotych. Jest to model w nadwoziu hatchback, w wersji Active, z silnikiem 1,2 Turbo. Ceny odmiany kombi, czyli Touring Sports, w tej samej specyfikacji zaczynają się od 78,9 tys. złotych. Cennik Corolli Sedan natomiast, z wolnossącym silnikiem 1,6 litra, zaczyna się od kwoty 77,9 tys. złotych za wersję Active.

Nowa Toyota Corolla Hybrid

Na koniec specjalność Toyoty, czyli model hybrydowy. Tu mamy dwa rodzaje napędu – 122-konny oraz 180-konny. Model Corolla Hatchback Active o mocy 122 KM kosztuje od 89,9 tys. złotych, zaś za hatchbacka z hybrydą o mocy 180 KM w drugiej wersji wyposażenia Comfort trzeba zapłacić od 106,9 tys. złotych.

Toyota Corolla Sedan Active z napędem hybrydowym o mocy 122 KM jest w cenie od 93,9 tys. złotych.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Zobacz także:

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA