Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowa Toyota Verso – galeria zdjęć

Nowa Toyota Verso Nowa Toyota Verso

Nowa Toyota Verso w europejskich salonach sprzedaży zjawi się już w kwietniu. Nowy model w porównaniu z ustępującym ma mieć o 20% mocniejsze jednostki napędowe oraz o 12% mniejsze zużycie paliwa.

Do napędu Verso wykorzystywane będą 1,6- i 1,8-litrowe silniki typu Valvematic (znane z nowej Toyoty Avensis), które łączone będą z 6-stopniowymi skrzyniami mechanicznymi lub nową skrzynią bezstopniową typu Multidrive S. Po wysokoprężnej stronie oferty znajdą się 2- i 2,2-litrowe jednostki napędowe o mocach 126, 150 i 177 koni mechanicznych.

Wnętrze nowej Toyoty Verso ma być o 70 mm dłuższe i pomieścić do siedmiu pasażerów. Dwa siedzenia znajdują się na stałe w bagażniku, tworząc płaską podłogę, a w razie potrzeby mogą być w prosty sposób rozłożone, pomniejszając wtedy możliwości załadunkowe auta.

Verso w najnowszej odsłonie charakteryzuje się bardzo dobrym współczynnikiem oporu powietrza opływającego karoserię, wynoszącym 0,29.

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 400 PLN
Dostępne nadwozia: van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Gwiazdą stoiska Toyoty na salonie samochodowym w Genewie jest średniej wielkości van o nazwie Verso. Zobacz na naszych zdjęciach jak to auto wygląda!
    auto motor i sport, 2009-03-03 14:26:11
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij