[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowa generacja Porsche Cayenne na zdjęciach

Porsche Cayenne zostanie oficjalnie pokazane 29 sierpnia. Już teraz jednak, za sprawą wycieku zdjęć, możemy podziwiać nadwozie i wnętrze nowej generacji SUV-a.

Porsche Cayenne 2017 Porsche Cayenne 2017

Wyciek fotografii nastąpił dosłownie tuż przed oficjalnym odsłonięciem modelu, które zaplanowane zostało na 29 sierpnia o godzinie 21, a odbędzie się w muzeum Porsche w Stuttgarcie.

Co możemy powiedzieć o nowym Porsche Cayenne? Na pewno to, że jeżeli spodziewaliście się rewolucyjnych zmian w wyglądzie, będziecie rozczarowani. Trudno jednak oczekiwać, żeby Porsche wprowadzało stylistyczne rewolucje. W końcu od 1964 roku marka produkuje model 911, wciąż wierny stylistyce pierwszej generacji, oznaczonej symbolem 930.

Z przodu zmian jest mniej niż w tylnej części. Mamy tu przeprojektowany grill i zderzak oraz węższy pasek LED-owych świateł do jazdy dziennej. Z kolei pod kloszem reflektora diody ułożone są w charakterystyczny dla nowych modeli wzór, rozpoznawalny na pierwszy rzut oka.

Z profilu nowe Cayenne jest bardziej zwarte i dynamiczne, z nieco mniejszymi tylnymi szybami i mocnym przetłoczeniem pod słupkiem D. Wydaje się, że auto ma większy rozstaw osi, ale to potwierdzi się już niebawem.

Porsche Cayenne 2017 Porsche Cayenne 2017

Najwięcej zmian, jak wspomnieliśmy, jest z tyłu, gdzie auto przyjęło design znany choćby z nowej Panamery Sport Turismo, wraz z diodową listwą, biegnącą przez całą szerokość auta.

Porsche Cayenne 2017 Porsche Cayenne 2017

We wnętrzu więcej nowości - zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i wyposażenie, które zawiera najnowsze osiągnięcia koncernu. Przed oczami kierowcy znajduje się ekran wyświetlający najważniejsze informacje. Prawdopodobnie są nawet dwa wyświetlacze, po obu stronach tradycyjnego, centralnie umieszczonego obrotomierza.

Porsche Cayenne 2017 Porsche Cayenne 2017

Uwadze nie umknie również gigantycznych rozmiarów wyświetlacz w centralnej części deski rozdzielczej. Jeszcze nie tak dawno domowe telewizory miały podobną lub mniejszą przekątną ekranu. Tu wyświetlić można wszelkie informacje, z ogromną mapą systemu nawigacji czy licznymi ustawieniami systemów elektronicznych włącznie.

Porsche Cayenne 2017 Porsche Cayenne 2017

Zastosowanie nowoczesnej platformy MLB Evo miało dać nawet 200 kg oszczędności masy, co oznacza lepsze osiągi i prowadzenie.

Porsche Cayenne 2017 Porsche Cayenne 2017

Co znajdziemy pod maską? Tu spodziewamy się napędów analogicznych do tych z Panamery, a więc turbodoładowanego V6 o pojemności 3 litrów i mocy 330 KM, a także 2,9-litrowego twin-turbo V6 o mocy 440 KM. Oczywiście pojawi się też wersja hybrydowa. 

Porsche Cayenne 2017 Porsche Cayenne 2017

Szczegóły dotyczące nowego Porsche Cayenne poznamy niebawem i wszystko opiszemy na naszych łamach.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 361 330 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij