[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowa limuzyna prezydenta Rosji?

Łada nazywa ten model Vesta VIP, przeznaczona wiadomo dla kogo. Mają nią jeździć wyjątkowe persony, pytanie tylko czy rosyjska marka posiada wystarczająco dużo prestiżu, żeby przyciągnąć VIP-ów.

Łada Vesta VIP

Łada pokazała Vestę jakiś czas temu, a teraz zdaje się, że rosyjska marka chce wprowadzić wersję z przedłużonym rozstawem osi. Vesta VIP - bo tak auto zostało nazwane - jest dłuższa o 25 cm od zwykłej 4,4-metrowej wersji. Wsiadanie do przestronniejszej kabiny jest teraz ułatwione przez większe drzwi.

Wystawowy egzemplarz pomalowano czarnym lakierem, co prawdopodobnie będzie najczęstszym wyborem wśród klientów - VIP-ów. Kolejną widoczną zmianą są także 17-calowe felgi o nowym wzorze.

REKLAMA

Nie zdradzono więcej szczegółów na temat samochodu, rosyjskie media donoszą, że auto nie trafi do produkcji seryjnej. Będzie można składać na Vestę VIP indywidualne zamówienie, a produkcja będzie mocno ograniczona. Ciekawostką jest, że limuzyna Łady została stworzona bez wiedzy prezesa marki. Bo Andersson powiedział, że był zaskoczony tym samochodem, który skonstruowało dwóch inżynierów, bez niczyjej wiedzy.

Standardowa Łada Vesta jest oferowana w trzech wersjach wyposażenia: Classic, Comfort oraz Suite. Dostępne silniki to benzynowe, wolnossące jednostki o pojemności 1.6 i 1.8 o mocach odpowiednio 106 i 122 KM. Na liście wyposażenia standardowego znajdziemy m.in. dwie poduszki powietrzne, ABS, EBD czy wspomaganie kierownicy. Bogatsze wersje otrzymają automatyczną skrzynię, 4,3-calowy, dotykowy wyświetlacz, elektryczne szyby i lusterka czy tempomat.

Czy prezydent Rosji zdecydowałby się na taki pojazd? Chcąc wspierać rodzimy przemysł zapewne tak, ale dla Putina Łada musiałaby stworzyć luksusową wersję z mocnym silnikiem. Bo czy głowie mocarstwa wypada jeździć 1.8?

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 41 000 PLN
Dostępne nadwozia: suv-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij