Nowa marka w Polsce

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 106 948 PLN
Dostępne nadwozia: pick-up-4
SPRAWDŹ OFERTY

Isuzu Automotive Polska będzie oferowała swoim klientom pickupa o nazwie D-Max. Auto dostępne jest w 16 różnych wersjach. Klient, w zależności od swoich potrzeb, może wybrać rodzaj silnika, system napędu oraz rodzaj zabudowy nadwozia.

Do wyboru są więc odmiana krótka, przedłużona i podwójna kabina pasażerska. Pod maską znaleźć się może zaś 2,5-litrowy lub 3-litrowy silnik wysokoprężny z turbodoładowaniem i intercoolerem. Dostępne są wersja z napęd na jedną oś lub na cztery koła.

"Dzięki dużemu zróżnicowaniu wersji, klienci mogą wybierać pomiędzy typowym samochodem do pracy, a komfortowo wyposażonym, który sprawdzi się także w trakcie wyjazdów wakacyjnych oraz doskonale spisuje się na polskich drogach, które jak wiemy wciąż wymagają nakładów inwestycyjnych." - powiedział Jacek Witkowski, Country Manager ISUZU Automotive Polska.

Firma zamierza oprzeć sieć swoich salonów i serwisów o dealerów wielomarkowych. Możliwa jest także współpraca z dystrybutorami maszyn budowlanych i rolniczych, gdyż ten segment jest dla Isuzu szczególnie ważny. Jako swoich klientów, przedstawiciel Isuzu upatruje małe firmy, floty oraz firmy budowlane i rolnicze.

 

Zobacz również:
REKLAMA