REKLAMA

Nowa nawigacja TomTom GO Discover

TomTom wprowadził do oferty sprzedaży TomTom GO Discover - najszybsze i najbardziej wydajne urządzenie nawigacyjne, z nowym 7-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości (HD).

TomTom GO Discover materiały prasowe
TomTom GO Discover

Urządzenie TomTom GO Discover jest wyposażone w mapy, które aktualizują się każdego tygodnia, a cały proces dzięki łączności Wi-Fi trwa nawet trzy razy szybciej. Nowy procesor o zwiększonej pamięci powoduje, że nawigacja błyskawicznie reaguje na polecenia.
Kierowcy mogą połączyć swój telefon z aplikacją TomTom GO Discover za pośrednictwem sieci Bluetooth i uzyskać dostęp do informacji o ruchu drogowym TomTom oraz usług premium w czasie rzeczywistym. Obejmują one ostrzeżenia o fotoradarach, informacje o cenach paliw, dostępności parkingów poza ulicami oraz punktów ładowania pojazdów elektrycznych.
Mike Schoofs, Managing Director, TomTom Consumer, powiedział: „Chcemy pomóc kierowcom przygotować się do ponownego odkrywania świata, gdy tylko zostaną zniesione lockdowny".
Cena TomTom GO Discover zależy od wielkości ekranu. Za 5-calowe urządzenie zapłacimy 999 zł, za 6-calowe - 1199 zł, a za 7- calowe - 1349 zł.

REKLAMA

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA