Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Nowa witryna Lancera Evo X

Strona Mitsubishi Lancer Evo X Strona Mitsubishi Lancer Evo X

Na otwartej właśnie stronie internetowej www.mitsubishi.pl/evo można w trójwymiarze przyjrzeć się temu modelowi a także uzyskać wyczerpujące informacje na jego temat. Projekt jest częścią ogólnoeuropejskiej kampanii promocyjnej najnowszego wcielenia Lancera Evolution, który zadebiutuje w Polsce w lipcu bieżącego roku.

Polska jest jednym z pierwszych krajów Europy, udostępniającym witrynę swoim klientom. Podzieloną ją na działy dotyczące stylistyki, techniki, w tym m.in. nowego, turbodoładowanego silnika o mocy 295 KM i zaawansowanego systemu napędu na 4 koła Super All Wheel Control S-AWC oraz wnętrza pojazdu wraz z wyposażeniem.

Na stronie galerii można znaleźć tapety i wygaszacie ekranów. Do pobrania są również pliki ze szczegółowymi danymi technicznymi auta. Wypełniając ankietę w zakładce "Folder" każdy klient może zamówić broszurę na temat nowego Mitsubishi Lancera Evolution, która zostanie przesłana pod wskazany adres.

Źródło: Mitsubishi

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 105 990 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Polskie przedstawicielstwo Mitsubishi Motors przygotowało stronę poświęconą swojemu najnowszemu produktowi - Lancerowi Evo X.
    auto motor i sport, 2008-04-14 09:50:16
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij