[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny

Audi opublikowało cennik nowego A6 obowiązujący na polskim rynku. Ósma generacja modelu po raz pierwszy pokazana została w Genewie, a polską premierę samochód miał miesiąc później, na targach w Poznaniu.

Audi A6 - Poznań Motor Show 2018 Audi A6 - Poznań Motor Show 2018, fot. Michał Szymaczek

Nowe Audi A6 to ósma już generacja, cieszącej się dużym zainteresowaniem na polskim rynku, luksusowej limuzyny. Jej nowe wcielenie tradycyjnie już wnosi do segmentu wiele zaawansowanych systemów i rozwiązań.

We wnętrzu konsekwentnie postawiono na "cyfryzację", co jest w pewnym sensie przełomem w tym segmencie. W kabinie widać bezpośrednie pokrewieństwo z nowym Audi A7, bo oprócz nowoczesnego designu i wysokiej jakości materiałów, mamy tu aż trzy duże ekrany, dostępne w wyższych wersjach wyposażenia.

Audi A6 - Poznań Motor Show 2018 Audi A6 - Poznań Motor Show 2018, fot. Michał Szymaczek

Mowa choćby o 12,3-calowym ekranie w miejscu zegarów, 10,1-calowym monitorze systemu informacyjno-rozrywkowego i 8,6-calowym wyświetlaczu dostępu do klimatyzacji i systemów komfortu.

Zawieszenie nowego Audi A6 to połączenie płynności i komfortu ze stabilnością i z wybitnie sportowym charakterem. Wszystkie jednostki napędowe standardowo wyposażono w system mild-hybrid, co poprawia ich oszczędność.

Audi A6 - Poznań Motor Show 2018 Audi A6 - Poznań Motor Show 2018, fot. Michał Szymaczek

Na początek, polscy klienci otrzymają dwie wersje silnikowe do wyboru. Sześciocylindrową, benzynową o mocy 340 KM, z automatyczną skrzynią biegów S tronic i systemem mild-hybrid oraz wysokoprężną o mocy 286 KM, z ośmiostopniową automatyczną skrzynią tiptronic i również z systemem mild-hybrid.

Obie wersje charakteryzują się bogatym wyposażeniem, w którym znaleźć można m.in. diodowe reflektory przednie i światła tylne, dwustrefową, automatyczną klimatyzację, rozbudowany system poduszek powietrznych, czy napęd na cztery koła quattro.

Audi A6 - Poznań Motor Show 2018 Audi A6 - Poznań Motor Show 2018, fot. Michał Szymaczek

Dostępne będą również wersje sport obu wersji, charakteryzujące się bardziej sportowym wyposażeniem, np. sportowymi fotelami, trójramienną sportową skórzaną kierownicą, czy możliwością dokupienia pakietu sportowego S line.

Nowe Audi A6 na polskim rynku pojawi się już wkrótce, a salony dealerskie czterech pierścieni rozpoczną zbieranie zamówień na nowy model już pod koniec maja. Bazowa wersja z wysokoprężną jednostką napędową o mocy 286 KM kosztuje 296 600 złotych, natomiast z silnikiem benzynowym o mocy 340 KM 303 900 złotych.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 187 600 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij