Nowe Audi A8 z funkcją masażu stóp

11 lipca w Barcelonie Audi oficjalnie zaprezentuje nową generację modelu A8.  Do tego czasu muszą wystarczyć nam kolejne zapowiedzi - tym razem producent pokazał funkcję masażu… stóp. 

Audi A8 Schulte design
Audi A8
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 429 800 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Niemiecki producent od kilku dni podgrzewa atmosferę wokół premiery swojej flagowej limuzyny. Po krótkiej prezentacji aktywnego zawieszenia bazującego na systemie kamer, a także ujawnieniu nowej generacji wyświetlacza Audi Virtual Cockpit przyszła pora na kolejną nowinkę. Masaż w samochodach nie jest już dziś niczym szczególnym, ale Niemcy idą o krok dalej – oprócz standardowego systemu, pasażer tylnej kanapy będzie mógł rozprostować nogi i położyć je na specjalnym panelu, a następnie aktywować masaż. Możliwe będzie regulowanie jego intensywności, a także wybranie jednego z dwóch programów: „Wave” oraz „Stretch”. Opcja ta będzie nazywać się „relaxation seat” i dostępna będzie tylko dla przedłużanej wersji A8-ki.

REKLAMA

Z filmu dowiadujemy się, że całość będzie obsługiwana przez dotykowy panel znajdujący się na środku tylnej kanapy. Podobny wyświetlacz mieliśmy okazję oglądać już w koncepcyjnym modelu Q8.

To już druga z wideo-zapowiedzi w której przewija się motyw Spidermana – Audi bierze czynny udział w promocji najnowszego filmu o przygodach superbohatera. W poprzednich produkcjach, oprócz wspomnianych wcześniej nowinek, producent zaprezentował też autonomiczne możliwości pojazdu. Przez chwilę można zobaczyć też tył auta i połączone tylne światła. Wszystko poniżej:

Zobacz także:
REKLAMA