Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowe Audi A8 z funkcją masażu stóp

11 lipca w Barcelonie Audi oficjalnie zaprezentuje nową generację modelu A8.  Do tego czasu muszą wystarczyć nam kolejne zapowiedzi - tym razem producent pokazał funkcję masażu… stóp. 

Audi A8 Audi A8

Niemiecki producent od kilku dni podgrzewa atmosferę wokół premiery swojej flagowej limuzyny. Po krótkiej prezentacji aktywnego zawieszenia bazującego na systemie kamer, a także ujawnieniu nowej generacji wyświetlacza Audi Virtual Cockpit przyszła pora na kolejną nowinkę. Masaż w samochodach nie jest już dziś niczym szczególnym, ale Niemcy idą o krok dalej – oprócz standardowego systemu, pasażer tylnej kanapy będzie mógł rozprostować nogi i położyć je na specjalnym panelu, a następnie aktywować masaż. Możliwe będzie regulowanie jego intensywności, a także wybranie jednego z dwóch programów: „Wave” oraz „Stretch”. Opcja ta będzie nazywać się „relaxation seat” i dostępna będzie tylko dla przedłużanej wersji A8-ki.

Z filmu dowiadujemy się, że całość będzie obsługiwana przez dotykowy panel znajdujący się na środku tylnej kanapy. Podobny wyświetlacz mieliśmy okazję oglądać już w koncepcyjnym modelu Q8.

To już druga z wideo-zapowiedzi w której przewija się motyw Spidermana – Audi bierze czynny udział w promocji najnowszego filmu o przygodach superbohatera. W poprzednich produkcjach, oprócz wspomnianych wcześniej nowinek, producent zaprezentował też autonomiczne możliwości pojazdu. Przez chwilę można zobaczyć też tył auta i połączone tylne światła. Wszystko poniżej:

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 405 000 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij