[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Nowe Audi dla Roberta Lewandowskiego

Klub FC Bayern Monachium blisko współpracuje z Audi i tego tytułu piłkarze i trenerzy regularnie otrzymują nowe modele aut. Co wybrali tym razem Lewy i spółka?

Audi dla piłkarzy Bayernu Monachium Audi dla piłkarzy Bayernu Monachium

Piłkarze i trenerzy mistrzowskiego klubu z Monachium wykorzystali przerwę w światowych rozgrywkach i odwiedzili siedzibę koncernu w Ingolstadt, by odebrać swe nowe, nazwijmy to "samochody służbowe".

Dla Roberta Lewandowskiego, Thomasa Müllera czy Matsa Hummelsa, wizyta w siedzibie Audi, który jest długoletnim partnerem Bayernu, to jak mecz na własnym boisku. Piłkarze z Monachium rozpoczynają bowiem piętnasty rok, w którym jeżdżą samochodami z Ingolstadt.

Audi dla piłkarzy Bayernu Monachium Audi dla piłkarzy Bayernu Monachium

Setki kibiców i wielu pracowników Audi zjawiło się na Audi Piazza i zgotowało zawodnikom gorące powitanie. Po sesji zdjęciowej i sesji "selfików" oraz autografów, cały zespół Bayernu zwiedził fabrykę.

Największą popularnością wśród graczy z Monachium cieszą się tradycyjnie sportowe modele spod znaku RS. Audi RS 6 Avant wybrało aż pięciu piłkarzy, m.in. Robert Lewandowski, Mats Hummels, Jérôme Boateng czy Thiago Alcántara. Robert Lewandowski upatrzył sobie wersję RS 6 Avant 4.0 TFSI quattro tiptronic performance w kolorze "Mythosschwarz Metallic".

Audi dla piłkarzy Bayernu Monachium Audi dla piłkarzy Bayernu Monachium

Zawodnicy chętnie wybierali też Audi Q7, a jego sportowa wersja Audi SQ7 TDI trafiła na przykład do Thomasa Müllera i Francka Ribéry. Trener Jupp Heynckes otrzymał Audi SQ5, a powracający do Bayernu Felix Götze postawił na auto doskonale sprawdzające się w warunkach miejskich – Audi A3 Sportback.

Audi dla piłkarzy Bayernu Monachium Audi dla piłkarzy Bayernu Monachium

Współpraca FC Bayern Monachium i Audi trwa już od roku 2002. W ramach umowy odbywa się wiele wydarzeń, m.in. turniej Audi Cup rozgrywany na Allianz Arena w dwuletnim cyklu od roku 2009, czy Audi Summer Tour.

Zobacz także: testujemy Audi RS7 Performance - 3,7 s do "setki"!

Ostatniego lata "cztery pierścienie" towarzyszyły również Bayernowi podczas jego obozu treningowego w Chinach i w Singapurze, gdzie bawarski zespół grał m.in. z AC Mediolan, Interem Mediolan, Chelsea Londyn czy Arsenalem.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij