REKLAMA

Nowe BMW M4 (G82) w ostrej jeździe po torze | WIDEO

Już można zobaczyć wciąż jeszcze zakamuflowane BMW M4 (G82), które zadebiutuje jesienią radzi sobie podczas dynamicznej jazdy po torze.

BMW M4 materiały prasowe
BMW M4
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

BMW wrzuciło na swój kanał materiał wideo z pierwszych jazd BMW M3/M4 (G82), we wciąż jeszcze prototypowym stadium rozwoju. Można się jednak spodziewać, że samochód jest już w ostatniej fazie rozwoju i pozostawia wrażenia takie same jak wersja produkcyjna, która pojawi się w salonach jesienią roku.

REKLAMA

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Po cieszącej się nienajlepszą sławą generacji M3/M4 (F30) BMW stara przywrócić dobre imię swojego kultowego modelu. Dlatego w ofercie pozostaje specyfikacja skierowana do kierowców, którzy lubią prowadzić auto, czyli wyposażona w ręczną skrzynię biegów i napęd na tylne koła. Ale jednocześnie chce rozszerzyć grupę klientów, którzy potencjalnie mogą być zainteresowani BMW M3/M4 i dlatego po raz pierwszy w historii ten sportowy model BMW będzie dostępny z napędem na 4 koła i komfortową hydrauliczną skrzynią biegów. BMW potwierdziło już, że pod maską nowego M3 i M4 trafi ten sam, 6-cylindrowy silnik, który już znamy modeli X3 M i X4 M o mocy 480 KM, a wersji Competition 510 KM.

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

 

Zobacz także:

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA