[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Nowe BMW M5 to najszybsze BMW w historii

Podczas Wystawy Samochodowej we Fraknfurcie BMW zaprezentowało nową, superszybką generację modelu M5.

We Frankfurcie BMW pokazało M5 w dwóch wersjach kolorystycznych – Marina Bay Blue i Frozen Dark Red. Wyróżnikami tego modelu są agresywnie zaprojektowane zderzaki, dach z włókna węglowego, 20-calowe obręcze z lekkich stopów pomalowane na czarno oraz 4 końcówki układu wydechowego. Pod maską pracuje najnowsza wersja 4,4-litrowego silnika V8. Ma on 600 KM mocy i 750 Nm momentu obrotowego, który za pośrednictwem ośmiobiegowego automatu firmy ZF trafia na wszystkie koła. To pozwala na rozpędzenie M-piątki do 100 km/h w zaledwie 3,4 s. Oznacza to, że jest to najlepiej przyspieszający model w historii marki!

REKLAMA

BMW M5

Maksymalny moment obrotowy dostępny jest już przy 1800 obr/min i pozostaje na tym samym poziomie do 5700 obr/min. Oznacza to niesamowitą łatwość przyspieszania, a i wszelkie manewry wyprzedzania będą trwały mgnienie oka. Prędkość maksymalną BMW ograniczono do 250 km/h, ale dzięki pakietowi M Driver’s Package będzie możliwe przesunięcie ogranicznika do 305 km/h.

REKLAMA

BMW M5

Układ napędowy BMW M5 może pracować w trzech trybach – standardowo w 4WD, a na życzenie kierowcy w 4WD Sport oraz 2WD, w którym napędzane są tylne koła. Szereg modyfikacji zawieszenia i układu kierowniczego wprowadzonych przez inżynierów M gwarantuje, że auto będzie się prowadziło jak pełnowartościowe BMW M.

Auto będzie można zamawiać jeszcze tej jesieni, a cena wystartuje z poziomu pół miliona złotych.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 142 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij