Nowe BMW X1 z M-pakietem

Jeszcze nie wszyscy zdążyli zobaczyć nowe BMW X1, a producent już przygotował dla niego M-pakiet. Jak zwykle jest bardziej zadziornie i bardziej niebiesko. 

fot. worldcarfans.com
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 117 000 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Póki co, BMW opublikowało dosłownie kilka zdjęć nowej „X-jedynki” wyposażonej  w opcjonalny M-pakiet. X1 wykończone na kolor niebieski, który nierozerwalnie kojarzy się ze sportowym działem BMW, dostało nieco więcej sportowego charakteru. Nie można powiedzieć, że brakowało mu czegoś od początku, ale teraz bardziej przypadnie do gustu lubującym się w najmocniejszych modelach BMW spod znaku „M”.

REKLAMA

Przestylizowane, agresywniejsze zderzaki z większymi wlotami powietrza to nieodzowny element M-pakietu. Nie mogło też zabraknąć nakładek na progi, 18- lub 19-calowych felg, czy też zawieszenia obniżonego o 10 mm. Z rzeczy, których nie widać na pierwszy rzut oka warto wspomnieć, że nieco inna od standardowej jest również kratka nerek tego bawarskiego SUV-a.

Do wnętrza też przemycono trochę ducha „M”. Są bardziej sportowe fotele, genialnie wyglądająca kierownica, którą znamy już z wcześniejszych modeli „M”, trochę niebieskiego koloru i sporo emblematów przypominających o sportowych aspiracjach auta. Ale M-pakiet to nie tylko spojlery i duże alufelgi. Decydując się na zakup tego pakietu automatycznie wzbogacimy naszą X1 o dwustrefową klimatyzację, aktywny tempomat oraz pomocne czujniki parkowania. Za doposażenie swojego najmniejszego SUV-a w M-pakiet BMW życzy sobie od ok. 17 tys. do 21 tys. złotych w zależności od wybranego poziomu pakietu. 

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA