Nowe BMW serii 7: Z profilu bez kamuflażu

Czasami trudno jest utrzymać wygląd nowego modelu aż do momentu prezentacji. Wiedzą o tym także bawarczycy, bowiem kolejne szpiegowskie zdjęcia BMW serii 7 wyciekły do internetu. 

fot. worldcarfans.com
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 420 900 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Albo ludzie z BMW nie pilnują wystarczająco dobrze swoich przedpremierowych, pozbawionych kamuflażu pojazdów albo specjalnie dają je przyłapać wszędobylskim fotografom. W innym wypadku nie dostawalibyśmy co chwila nowych zdjęć czy informacji o nadchodzącej limuzynie bawarskiego producenta. Prawdą też jest, że samo BMW podsyca zainteresowanie nową „siódemką”. Niedawno informowaliśmy o nowinkach technologicznych jakie zadebiutują w nowej generacji, a informacje te pochodziły nie od nikogo innego, jak od samego BMW.

REKLAMA

Nie minęło wiele czasu a już możemy oglądać BMW serii 7 zupełnie przedpremierowo. Tym razem naszym oczom ukazuje się niczym nie zamaskowany bok dużego auta, w którym największą uwagę zwraca duża ilość chromowanych dodatków. Wzrok szczególnie przykuwa dolna chromowana listwa, rozpoczynająca się za przednim kołem i rozciągająca się na całej długości auta. Niewiadomo czy takie zdobienia trafią do każdej wersji nowej limuzyny. Bardzo prawdopodobne jest, że widoczny na zdjęciu sedan to wersja Luxury Line, której wyróżnikiem będą błyszczące upiększenia. 

Rodzą się w nas jednak pewne wątpliwości, czy aby tak hojne w informacje BMW nie strzeli sobie samo w kolano. Skoro wszystkie szczegóły i wygląd auta poznamy już przed prezentacją, to nie pozostanie nikt, kto na wrześniową premierę we Frankfurcie będzie czekał z niecierpliwością.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA