Nowe BMW serii 7 w salonach Inchcape Motor

BMW serii 7
nowe BMW serii 7
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Najnowsze wcielenie "siódemki", mierząca 5,07 m długości jest niewiele dłuższe od starego modelu i niższe o 1 cm. Zwiększył się za to wyraźnie rozstaw osi - aż o 7 cm. Na drodze BMW serii 7 jest bardzo zwinne, dzięki układowi Dynamic Drive, umożliwiającemu wybór pomiędzy trybami - sportowym, komfortowym i zwykłym.

Pod maską auta pracuje jeden z trzech silników do wyboru - dwa benzynowe i turbodiesel. Siódemka z najsłabszym sercem, czy z 3-litrowym turbodieslem pod maską ma 245 koni mechanicznych, zapewnia przyspieszenie do 100 km/h w 7,2 s i średnio zużywa tylko 7,2 l oleju napędowego na 100 km. Jednostki benzynowe dysponują mocą 326 i 407 koni mechanicznych i podobnie jak diesel, współpracują z 6-stopniowymi skrzyniami automatycznymi.

Nowa "siódemka" ma bardzo bogate wyposażenie z zakresu komfortu i bezpieczeństwa. Mówiąc o systemach asystujących kierowcy, warto podkreślić też opcjonalny system BMW Night Vision z rozpoznaniem osób. BMW 7 na życzenie może rozpoznawać również znaki na jezdni, ograniczenia prędkości i ostrzegać przed pojazdami, które są niewidoczne w tzw. martwym punkcie lusterka.

Dla osób podróżujących z szoferem idealnym rozwiązaniem jest wersja przedłużona nowego auta z dłuższymi drzwiami, co jest szczególnie wygodne przy wsiadaniu i wysiadaniu. Ta wersja oferuje również większą przestrzeń na nogi. Szukając dodatkowego luksusu, siedzenia tylne można wyposażyć w możliwość regulacji temperatury i masaż pleców. Z kolei szukając rozrywki można np. doposażyć limuzynę w 9,2 calowe monitory i z tylnego fotela oglądać na nich DVD, lub niezależnie korzystać z internetu

Do wyboru klientów Inchcape Motor są 4 programy jazd testowych, opracowane w zależności od warunków na drogach i oczekiwań klienta. Daje to komfort przetestowania samochodu pod takim kątem, na jakim najbardziej nam zależy.

Inchcape Motor jest obecne w 25 krajach, reprezentując 18 marek samochodowych. W Polsce jest partnerem BMW i MINI. Prowadzi salony w Warszawie i Wrocławiu.

Źródło: Inchcape

 

Zobacz również:
REKLAMA