Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Nowe Porsche 911 – pierwsze oficjalne zdjęcia (update)

Porsche 911 (991) Porsche 911 (991)

To chyba jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tegorocznych targów we Frankfurcie - kolejna generacja Porsche 911. Auto już od pewnego czasu pojawiało się w kamuflażu w okolicach Stuttgartu, a teraz w końcu mamy jego oficjalne zdjęcia. Jeśli nie jesteś fanem Porsche to możesz nie zauważyć zmian nowego modelu, oznaczonego numerem 991, w porównaniu z obecnie produkowanym - 997. W nowym w oczy rzucają się LEDowe światła do jazdy dziennej, zamontowane nad wlotami powietrza w zderzaku. Dodatkowo wyróżnikiem są lusterka zewnętrzne - montowane na drzwiach, a nie na "trójkącie" przy bocznym oknie. Z tyłu natomiast wyróżniają się futurystycznie zaprojektowane i bardzo wąskie lampy ukryte pod czerwonym kloszem.

W kabinie mamy do czynienia z mieszanką Panamery i odchodzącej 911-ki. W oczy rzuca się bateria przycisków, w dolnej części konsoli centralnej i na tunelu środkowym.

Oprócz drobiazgów stylistycznych nowy model wyróżnia powiększony o 10 centymetrów rozstaw osi i nowe silniki - Carrera sprzedawana będzie z 3,4-litrowym bokserem o mocy 350 KM, a Carrera S - z 3,8-litrowym, 400-konnym. Silniki mogą być sprzężone z siedmiobiegową skrzynią mechaniczną, albo z dwusprzęgłową skrzynią PDK.

Na bardziej szczegółowe informacje musimy jeszcze poczekać. Ale skoro w sieci pojawiły się już zdjęcia - Porsche pewnie nie będzie długo zwlekać.

źródło: topspeed.com

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 488 500 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij