Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Nowe Renault Megane!

Renault Megane Renault Megane

Renault skrzętnie ukrywało przed wścibskimi dziennikarzami wygląd Megane trzeciej generacji, szczelnie owijając taśmą maskującą prototypy testowane w Europie, a nawet w Australii. Dwa dni temu francuski tygodnik Auto Plus opublikował zdjęcia nowej "meganki" w wersji coupe i 5-drzwiowej.

Prezentowane zdjęcie przedstawia jedną z mocniejszych wersji nowego francuskiego kompakta, który zadebiutuje jako coupe i klasyczny 5-drzwiowy hatchback na wrześniowym salonie samochodowym w Paryżu.

Jak widać Renault Megane przejmie wiele elementów stylistycznych z nowej Laguny. Niemal identyczny pas przedni i klosze lamp to tylko niektóre z nich. Ale sylwetka auta nie jest już tak awangardowa jak Megane poprzedniej generacji. Ostre linie zastąpiły modne ostatnio krągłości i uwypuklenia błotników. Z boku auto przypomina nieco Fiata Bravo (usytuowanie klamek, linia okien) oraz Kię cee'd.

Źródło: mototarget.pl

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 83 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Tak wygląda nowe Renault Megane! Jego premiera planowana jest na październikowy salon samochodowy, ale pierwsze zdjęcia tego auta już wyciekły z fabryki.
    auto motor i sport, 2008-05-02 09:50:24
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij