[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Nowe Renault Megane R.S. już w Polsce - znamy cenę

Nowa generacja Renault Megane R.S. jest już dostępna w salonach w Polsce. Przy okazji rozpoczęcia przyjmowania zamówień, polski importer podał cenę 280-konnego hot-hatcha.

Renault Megane R.S. 2018 Renault Megane R.S. 2018

Nowe Renault Megane R.S., po raz pierwszy zaprezentowane na Salonie Samochodowym we Frankfurcie we wrześniu 2017 r., można już zamawiać w sieci salonów Renault w Polsce. Ten model to - jak pisze o nim producent - kwintesencja know-how i pasji działu Renault Sport. 

Wyrazisty design zwiastuje duże możliwości samochodu w kwestii osiągów i prowadzenia. Jak mogliśmy się przekonać, podczas oficjalnych jazd testowych na torze Jerez w styczniu tego roku, auto rzeczywiście prowadzi się świetnie.

REKLAMA

REKLAMA

Renault Megane R.S. 2018 Renault Megane R.S. 2018

1,8-litrowe benzynowe turbo, przed zaadaptowaniem go do potrzeb Renault Megane R.S., przeszło kurację wzmacniającą. O ile w przypadku Alpine A110 silnik generuje moc 252 KM oraz 320 Nm momentu obrotowego, tak w nowym hot-hatchu jest to 280 KM oraz 390 Nm. Pozwala to przyspieszyć od 0 do 100 km/h w zaledwie 5,8 sekundy.

Parametry te, choć nieco niższe od spekulowanych wcześniej 300 KM, i tak "dają radę" w przypadku przednionapędowego Megane RS. Jeżeli jednak ktoś uzna, że 300 KM bardzo by się przydało, musi zaczekać na pojawienie się wersji Trophy, która dysponować będzie mocą 300 KM oraz 400 Nm momentu obrotowego.

REKLAMA

Renault Megane R.S. 2018 Renault Megane R.S. 2018

Układ jezdny wykorzystuje technologię 4CONTROL z czterema kołami skrętnymi i czterema amortyzatorami z hydraulicznymi odbojnikami – to wszystko sprawia, że auto doskonale sprawdza się zarówno na drodze, jak i na torze wyścigowym. 

Nowe Renault Megane R.S. zostało wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. System wielofunkcyjnych świateł R.S. VISION to połączenie funkcji świateł pozycyjnych, świateł drogowych dalekiego zasięgu, świateł przeciwmgłowych i funkcji doświetlania zakrętów.

REKLAMA

REKLAMA

Renault Megane R.S. 2018 Renault Megane R.S. 2018

Pokładowy system telemetryczny R.S. MONITOR umożliwia natomiast wyświetlanie na ekranie R-LINK 2 w czasie rzeczywistym parametrów samochodu oraz reakcji kierowcy.

Nowe Renault Megane R.S. z manualną skrzynią biegów można kupić za kwotę od 124,9 tys. złotych. Dostępna jest także wersja z automatyczną skrzynią biegów, w cenie od 131,9 tys. złotych. Klienci mogą również wybrać jedną z dwóch opcji zawieszenia – Sport lub Cup.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 84 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij