[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowe Renault Zoe - więcej mocy

Renault odświeża swój elektryczny model Zoe, dodając nowy lakier, systemy łączności oraz przede wszystkim więcej mocy.

Renault Zoe 2018 Renault Zoe 2018

Odświeżone Renault Zoe, które pojawi się na salonie samochodowym w Genewie, będzie pierwszym samochodem, w którym zostanie zamontowany nowy silnik elektryczny Renault R110 o mocy 80 kW (ok. 108 KM) i momencie obrotowym sięgającym 225 Nm.

Silnik o oznaczeniu R110 jest ewolucją dotychczasowej jednostki R90. Najlepiej sprzedający się w Europie samochód elektryczny będzie dysponował większą mocą, mającą zapewnić większą przyjemnością z jazdy.

Mimo analogicznych rozmiarów co R90, jednostka R110 ma o 12 kW (16 KM) większą moc od swojego poprzednika. Kierowca z pewnością odczuje lepsze przyspieszenie, bo dzięki nowemu silnikowi czas rozpędzania od 80 do 120 km/h spadnie aż o dwie sekundy, co okaże się nieocenione w momencie wyprzedzania.

REKLAMA

Renault Zoe 2018 Renault Zoe 2018

Jak podaje producent, nowe Renault ZOE na sprint do "setki" potrzebować będzie 11,4 sekundy, a maksymalna prędkość sięgnie 135 km/h.

Co do zasięgu, to litowo-jonowa bateria o pojemności 41 kWh ma zapewnić maksymalny zasięg 300 kilometrów latem oraz 200 kilometrów w najzimniejszym okresie roku. Ładowanie od 0 do 80 proc. pojemności akumulatora trwać ma 1 godzinę i 40 minut.

Po wprowadzeniu silnika R110, liczba dostępnych wariantów silników Renault dla Kangoo Z.E., Master Z.E., ZOE i Electric Drive Smart Daimlera wzrośnie do pięciu (o mocy 44kW, 57 kW, 60 kW, 68 kW i 80 kW).

REKLAMA

Renault Zoe 2018 Renault Zoe 2018

W odświeżonym Renault ZOE pojawi się nowa wersja R-LINK Evolution z aktywnym Android Auto, dzięki czemu kierowcy będą mogli wyświetlać aplikacje ze swojego smartfona z systemem Android na ekranie multimedialnym samochodu. Chodzi o wszystkie aplikacje, z których można korzystać podczas jazdy (Waze, Deezer, Spotify, TuneIn, Skype, Messenger, Audible i inne dostępne w Google Play Store).

Renault Zoe po face liftingu będzie dostępne z nowym metalizowanym kolorem nadwozia  "Fioletowym Blueberry". W najwyższej wersji wyposażenia INTENS dostępny będzie nowy pakiet Look w kolorze fioletowym. Jest on przewidziany wyłącznie dla tej wersji i obejmuje ozdobne elementy wnętrza, takie jak obramowania nawiewów klimatyzacji, dźwigni zmiany biegów, głośników czy tkaninową tapicerkę i ozdobne przeszycia w takim samym fioletowym kolorze jak lakier nadwozia.

Zamówienia na Zoe z gamy 2018, wyposażone w nowy silnik R110, kompatybilny z Android Auto, w kolorze nadwozia Fioletowym Blueberry, będzie można składać w Polsce już pod koniec marca 2018 roku.

Odświeżone Renault Zoe zobaczymy już niebawem, podczas salonu samochodowego w Genewie.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 112 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij