Nowe dzieło Lapo Elkanna: Fiat 500 w barwach... kamasutry

Czym są rysunki kobiet na kabinach ciężarówek, wobec tego małego Fiata 500, który w całości pokryty jest... rysunkami z kamasutry. Auto jest dziełem Garage Italia Customs.

Fiat 500 Kar_masutra
Fiat 500 Kar_masutra
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 60 000 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Fiat 500 pokazany na zdjęciach został opracowany przez firmę Garage Italia Customs, należącą do Lapo Elkanna, wnuka Gianniego Agnelliego. "Kto powiedział, że miłość i seks to grzech?" - spytał retorycznie Elkann w jednym z postów na swoim Instagramie.

REKLAMA

Chodzi o model Fiat 500 "Kar_masutra", który w całości pokryty jest rysunkami pochodzącymi z kamasutry. Właściwie powstały dwie wersje - z kamasutrą w tradycji hinduskiej oraz japońskiej. Wrażliwe i intymne miejsca postaci zasłaniają krzyżyki i prostokąty z napisami "cenzura". Ale nie do końca.

Kiedy temperatura "samochodowej kamasutry" - nomen omen - rośnie, termoaktywna folia cenzurująca rysunki zmienia czarne prostokąty w odsłonięte detale, prezentując postaci tak, jak je Pan Bóg stworzył. Trzeba przyznać, że pomysł pierwsza klasa!

Jeśli chodzi o wnętrze Fiata 500, tu jest prawdopodobnie jeszcze bardziej pikantnie. Zastosowano tu choćby dźwignię zmiany biegów w kształcie erotycznego gadżetu czy pluszowe kajdanki przy tylnej bocznej szybie.

Na lusterku zaś wiszą pluszowe kostki do gry, z narysowanymi i napisanymi miłosnymi czynnościami ("pocałuj", "ssij", "liż"...) oraz częściami ciała. Pikanterii dodają jeszcze czerwone zasłonki na szybach...

Jak podoba wam się ten projekt? Podzielcie się opinią w komentarzach!

Zobacz także:
REKLAMA