[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowe jednostki do BMW 3 i 4

BMW odświeża nieco ofertę Serii 3 oraz 4 dodając nowe jednostki i elementy wyposażenia dodatkowego. Pojawił się ponad 300-konny wariant 440i oraz nowy diesel.

BMW M4 GTS silnik

Pierwszą nowością jest odmiana 440i, która pod maską ma identyczny silnik, co odświeżona Seria 3, zaprezentowana w zeszłym roku. Symbol "440i" skrywa 3-litrową jednostkę o mocy 326 KM i 450 Nm. Silnik przekazuje moc za pomocą 6-biegowej skrzyni manualnej lub opcjonalnego 8-stopniowego automatu. Moc może trafiać na tylne koła lub na wszystkie za pomocą systemu xDrive. To miło, że BMW daje jeszcze wybór manualnej skrzyni i tylnego napędu. Szybki rzut oka na osiągi 440i. Do pierwszej setki auto przyspiesza w równe 5 sekund, prędkość maksymalna zostanie ograniczona do 250 km/h.

Drugim, nowym wariantem będzie oszczędniejsza jednostka Diesla. Na razie pojawi się w "trójce", ale niewykluczone, że zawita też do Serii 4. Wersja 325d ma pod maską 2-litrowego, a nie jak może sugerować symbol 2,5-litrowego, diesla o mocy 224 KM. To więcej niż kiedyś oferował motor 3.0 R6. Osiągi są na poziomie aut sportowych. Pierwsze 100 km/h zobaczymy już po 6,1 s w sedanie i 6,3 s w kombi.

REKLAMA

Warto przy okazji wspomnieć o nowym M4 GTS. Dostanie on felgi wykonane z karbonu. Zaprojektowano je z myślą o jeździe po torze, ale otrzymały homologację drogową. To czyni M4 GTS pierwszym, seryjnym autem świata z kołami wykonanymi w technologii CFRP, czyli włókna węglowego. Takie felgi są o 7 kg lżejsze od aluminiowych. Ich cena jest na razie nieznana.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij