REKLAMA

Nowe oferty Volkswagena

Volkswagen wydłużył opiekę gwarancyjną o 3 miesiące, proponuje zakup auta przez internet (e-Home), spłaci 3 pierwsze raty leasingu oraz oferuje atrakcyjne ubezpieczenia komunikacyjne.

Volkswagen ID.3 Materiały prasowe
Volkswagen ID.3
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 147 990 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

W związku epidemią COVID-19 zmienia się sposób zakupu samochodu również w Polsce. Przekształca się rola dealera, a coraz większe znaczenie zdobywa droga internetowa. Volkswagen przygotował listę ofert, które mają przyciągnąć klientów do salonów marki. Promocje dotyczą samochodów już wyprodukowanych, z rocznika 2019 i 2020.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

REKLAMA

W najbliższych miesiącach po Golfie VIII generacji można się spodziewać debiutu odświeżonego VW Tiguana. Od 2007 roku VW wyprodukował 6 mln egzemplarzy Tiguana, który obecnie stał się najpopularniejszym modelem marki i najpopularniejszym SUV-em w Europie. Można się zatem spodziewać, że wprowadzenie Tiguana po liftingu jeszcze bardziej zwiększy powodzenie tego modelu wśród klientów. Jeszcze w tym roku na drogach pojawią się elektryczne ID.3 i ID.4. Cena ID.3 nie przekroczy 130 tys. km.

Zobacz także:

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem VW zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, w którym

Hubert Niedzielski rozmawia z Łukaszem Zadwornym dyrektorem marki Volkswagen w Polsce prezentując szczegółowo plany tej marki na najbliższe miesiące 2020 roku.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA