REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Nowe pakiety dla Skody Fabii

Skoda wprowadza dwa nowe pakiety – Black i Comfort Plus – dla swojego bestsellerowego modelu Fabia.

Skoda Fabia 2020 Materiały prasowe
Skoda Fabia z roku modelowego 2020

Latem ubiegłego roku Skoda Fabia została poddana gruntownemu face liftingowi. Nową wersję tego bestsellerowego modelu czeskiej marki wyposażono wówczas m.in. w reflektory i światła tylne w technologii LED oraz najnowsze systemy bezpieczeństwa, takie jak czujnik martwego pola BLIND SPOT DETECT oraz REAR TRAFFIC ALERT, który podczas wyjazdu z miejsca parkingowego ostrzega o samochodach i obiektach przemieszczających się z tyłu.

Wraz z początkiem roku modelowego 2020, Skoda oferuje dodatkowo dwa nowe pakiety wyposażenia dla Skody Fabii, która od wielu lat jest jednym z najchętniej kupowanych samochodów w Polsce. Jeden z pakietów nazwano Black, a drugi Comfort Plus.

Pakiet Black charakteryzuje się sportowymi akcentami, m.in.: czarną osłoną chłodnicy i obręczami ze stopów metali lekkich w tym samym kolorze.

Z kolei nowy pakiet Comfort Plus łączy różne elementy wyposażenia, takie jak: systemy LIGHT ASSIST i RAIN ASSIST, czujniki parkowania, podgrzewane fotele i nowe opcje dla systemu KESSY. Dzięki temu zapewnia jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Dynamiczny design w pakiecie Black

Opcjonalny pakiet Black wzbogaca wygląd modelu o sportowe akcenty, takie jak:

  • czarna atrapa chłodnicy zaczerpnięta z usportowionej wersji Fabii Monte Carlo,
  • czarna obudowa bocznych lusterek,
  • czarne 16-calowe obręcze VIGO ze stopów metali lekkich.

Pakiet Black dopełniają tylne światła w technologii LED.

Zobacz także: pierwsza hybrydowa Skoda - Superb iV

ŠKODA MAGAZYN nr 15/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 15/2020

Skoda Octavia występuje w wielu wersjach różniących się poziomem wyposażenia i stylizacją, a nowa odmiana Scout jest najbardziej wszechstronną z nich – auto jest dynamiczne, bogato wyposażone i ma zdolności do jazdy poza asfaltem. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 14/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 14/2020

Elektryczny SUV Skody może występować w kilku wersjach różniących się stylizacją wnętrza – ich kolory i wzornictwo nawiązują do popularnych nurtów w wykończeniu wnętrza domu. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

Skoda Octavia RS po raz pierwszy oferowana jest w takiej wielu odmianach. Najciekawszą z nich jest wersja hybrydowa z układem napędowym o mocy 245 KM. czytaj dalej >>

REKLAMA

Skoda Fabia 2020 Materiały prasowe
Skoda Fabia z roku modelowego 2020

Nowy pakiet Comfort Plus dla wersji Ambition

Dzięki nowemu pakietowi Comfort Plus Skoda Fabia oferuje jeszcze większe bezpieczeństwo i komfort jazdy. Pakiet ten, przeznaczony dla wersji Ambition, zawiera systemy LIGHT ASSIST i RAIN ASSIST oraz czujniki parkowania z przodu i z tyłu pojazdu.

Zimą i w chłodniejsze dni doskonale sprawdzą się podgrzewane fotele przednie oraz podgrzewane dysze spryskiwaczy zapobiegające zamarzaniu płynu.

System KESSY z nowym czujnikiem ruchu

Opcjonalny bezkluczykowy system obsługi samochodu KESSY dla nowego modelu Fabia został wzbogacony o nowy czujnik ruchu umiejscowiony w kluczyku. Jeśli kluczyk samochodowy nie zmienia położenia przez okres dłuższy niż 15 minut, jego sygnał zostaje automatycznie wyłączony.

Po ponownym poruszeniu sygnał radiowy powraca do sieci. Następnie wystarczy otworzyć samochód w standardowy sposób i uruchomić silnik za pośrednictwem przycisku Start. To dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą i włamaniem do auta, niewymagające korzystania z kluczyka.

Zobacz także: szukasz samochodu? Tu znajdziesz najlepsze oferty

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA