Nowe wydanie "auto motor i sport" już w sprzedaży!

Przygotowaliśmy dla Was lipcowe wydanie magazynu, od deski do deski nafaszerowane ciekawymi materiałami. Zobaczcie co znajdziecie w nowym numerze!

W najnowszym wydaniu "auto motor i sport" (zobacz numer online) nie mogło zabraknąć oczywiście wrażeń z pierwszych jazd długo wyczekiwanymi modelami samochodów. Jeździliśmy komfortowym i świetnie wyposażonym Volvo S90, Alfą Romeo Giulia w dwóch smakach - ostrą odmianą Quadrifoglio i więcej niż poprawną wersją z silnikiem diesla - debiutującym w Europie Fordem Edge, nową wersją Jeepa Wranglera z silnikiem 3.6 V6 oraz zmodernizowanymi modelami Audi A3, DS 3 i Peugeotem 2008.

Do testu wzięliśmy jedyne w swoim rodzaju Porsche Boxster Spyder, porównaliśmy VW Sharana z Fordem Galaxy oraz hybrydowe odmiany Suzuki Baleno i Toyotą Yaris, porównaliśmy silniki Diesla z benzynowymi i już wiemy które spalają mniej. Dzielimy się także z Wami naszymi doświadczeniami z testu długodystansowego Nissana Pulsara, którego sprawdzaliśmy przez pół roku na dystansie 50 000 km.

Kręgosłup wydania to jak zwykle temat numeru, tym razem serwujemy Wam poradnik jak zaplanować wyjazd na urlop:

  • jak przygotować auto do podróży
  • polecamy praktyczne akcesoria
  • dokumenty i porady związane z sytuacjami drogowymi za granicą
  • aplikacje ułatwiające życie kierowcy
  • najlepsze nawigacje
  • jak zadbać o dziecko w samochodzie

W dziale technika sprawdziliśmy gdzie najczęściej patrzy kierowca podczas jazdy, i co za tym idzie, w których samochodach obsługa systemu multimedialnego jest najprostsza i najbardziej intuicyjna.

W "auto komisie" przeczytacie o sportowych hatchbackach. Polecamy używane hot hatche w różnych cenach. Które warto kupić bo są wyjątkowe, a które nie zrujnują domowego budżetu?

Prześwietlamy także tegoroczny wyścig 24H Le Mans i opowiadamy Wam jak minęła nam podróż autem kompaktowym z napędem 4x4 szutrowymi drogami Rumunii.

Nowe "auto motor i sport" już w kioskach i salonach prasowych!

REKLAMA