Nowe zdjęcie Fiata Toro

Włoski koncern przygotował na rynek brazylijski pickupa o nazwie Toro. Właśnie pojawiło się pierwsze zdjęcie prezentujące tył samochodu.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Dwa miesiące temu brazylijski oddział Fiata pokazał pierwsze zdjęcia prezentujące przednią część nadwozia modelu Toro. Teraz przyszedł czas na odsłonięcie kolejnej części włoskiego pickupa.

REKLAMA

Zdjęcie prezentujące tylną część nadwozia zdradza, że tylna klapa została podzielona na dwie części. Będzie ona zatem otwierana na boki. Po środku rzuca się w oczy wielkie logo Fiata. Niestety nadal niewiele wiemy na temat pojemności krypy.

Na fotografii widzimy najbogatszą wersję wyposażoną we wszystkie możliwe dodatki. Na rynku brazylijskim będzie sprzedawana z silnikiem Multijet o pojemności dwóch litrów. Silnik rozwija moc 170 KM i przekazuję na na obie osie za pomocą 9-stopniowej skrzyni automatycznej. Fiat Toro w tej specyfikacji jest wyposażony w 18-calowe felgi, terenowe zawieszenie, lampy ksenonowe, czujniki parkowania oraz wiele innych dodatków.

Kompaktowy pickup pojawi się na początek w Ameryce Południowej. Produkcja samochodu odbywa się w brazylijskiej fabryce. Fiat nie podjął jeszcze decyzji, czy samochód pojawi się na rynku europejskim lub amerykańskim.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA