Nowości 2015 - luksusowe i sportowe marki

Wśród marek Ferrari, Maserati, Bentley, Lamborghini, Rolls-Royce i Porsche ma pojawić się aż 7 nowych modeli, 6 nowych wersji i 1 facelifting. A więc sporo się dzieje.

Zakryty Rolls-Royce

 

REKLAMA
Bentley logo
 

Bentley początek roku zaczyna wzmocnioną wersją modelu Mulsane - Speed. Pokazany na zeszłorocznych targach w Paryżu Mulsane Speed ma 6,75-litrową jednostkę V8 o mocy 537 KM mocy i 1100 Nm momentu obrotowego. To pozwala przyspieszyć do setki w czasie 4,9 sekundy. Wysoce prawdopodobne, że w marcu, w Genewie ujrzymy też nowego SUV-a brytyjskiej marki.

 

Logo Rolls-Royce
 

U Rolls-Royca prawdopodobnie zobaczymy w tym roku tylko jeden nowy model - Wraith DHC, czyli wersję kabrio. Jego premiera odbędzie się w Genewie. Krążą spekulacje na temat SUV-a marki Rolls-Royce. W tym roku ma zapaść decyzja o jego wdrożeniu, ale auto ujrzy światło dzienne najwcześniej za rok.

 

Ferrari
Ferrari
Maserati logo
Maserati logo
 

Ferrari w tym roku jesienią prawdopodobnie zaprezentuje następce modelu 458 Italia. Maserati w tym samym czasie planuje wdrożyć SUV-a o nazwie Levante. Wcześniej, bo już w lutym pojawią się dwie nowe wersje silnikowe do Ghibli i Quattroporte. Pod maskę Ghibli trafi mocniejszy diesel V6, a do większego modelu V8 również o większej mocy.

 

Logo Lamborghini
 

Lamborghini prawdopodobnie w Genewie zaprezentuje odchudzonego i szybszego Aventadora LP 750-4 Super Veloce, a późną jesienią otwartą wersję Huracana LP 610-4 Spyder.

 

Logo Porsche
 

U Porsche już w marcu zobaczymy nowe wersje Boxstera i Caymana GT4 oraz wzmocnione Cayenne Turbo S. Na ostatni kwartał roku planowane jest odświeżone Porsche 911 oraz Macan GTS.

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA