Nowości na Targach Motor Show 2015 w Poznaniu

Na targach Motor Show Poznań 2015 zobaczymy wiele nowości rynkowych. Zobacz część listy tegorocznych wystawców.

Logo Motor Show Poznań 2015

Aixam Crossline Premium

REKLAMA

Pojazdy Aixam są przeznaczone głównie dla osób, które ze względu na wiek nie mogą mieć jeszcze prawa jazdy kat.B. Aixamami można poruszać się z prawkiem kat. AM lub B1 w zależności od homologacji pojazdu. Crossline Premium to najnowszy model z gamy VISION. Auto przestylizowano na crossovera. Na wyposażeniu Aixama znajdziemy m.in komputer pokładowy, dotykowy tablet Clariona, kamerę cofania, czujniki cofania, światła do jazdy dziennej LED, czy automatyczną skrzynię biegów. Auto będzie można spotkać w pawilonie 6A, na stoisku 7.

Nowe Audi Q7

Nowy model, o którym już pisaliśmy, wygląda dużo "lżej" niż poprzedni, ma nowe, czystsze silniki i mnóstwo technologii na pokładzie. Nowością jest możliwość zintegrowania smartfona z aplikacjami Google Android Auto lub z Apple CarPlay. Nowe Q7 to jeden z pierwszych na świecie samochodów, w którym dostępne są te funkcje.

U BMW na bogato

Na stoisku BMW w Poznaniu zobaczymy sporo nowych modeli, w tym także tych ze stajni M GmbH, z M3, M4 i M4 Cabrio na czele. Pojawi się też odświeżona "szóstka", na premierze której niedawno byliśmy, w nadwoziu Coupe, Cabrio i Gran Coupe oraz M6, ekologiczne modele i3 i i8 i przedstawiciele gamy X. Modele BMW znajdziemy w pawilon 6A, na stoisku nr 13 i 12.

Koncern Fiata

Na ekspozycji Grupy FCA zobaczymy najnowsze modele Fiata, Alfy Romeo, Jeepa, Lancii oraz Abartha. Będą m.in. Fiata 500 w wersji VINTAGE'57 oraz produkowany w Tychach Fiat 500X oraz Jeep Renegade. Targową premierę będzie miał nowy Fiat Doblo. Te auta zobaczymy w hali 5 na stoisku nr 7.

Jaguar XE premierą Motor Show

Ten model to atak na, głównie niemiecką klasę średnią. Jaguar podaje, że spece od aerodynamiki spędzili - uwaga - 8 godzin ślęcząc nad opływowymi właściwościami nowego modelu. Ale opłaciło się, bowiem to najbardziej aerodynamiczny Jaguar w historii, współczynnik oporu powietrza wynosi zaledwie 0,26 Cx. Nowego XE znajdziemy w hali nr 5, stoisko nr 1.

Nowy Land Rover Discovery Sport

To pierwsze Discovery z dopiskiem Sport. Odważna stylistyka, funkcjonalne wnętrze, właściwości terenowe godne Land Rovera, pierwsza w segmencie poduszka powietrzna chroniąca pieszych - to jego cechy wyróżniające. Świat ujrzał Discovery Sport we wrześniu 2014, a jego polska premiera odbędzie się kwietniu podczas targów Motor Show Poznań 2015.

Przedpremierowy pokaz Mitsubishi L200

Nowe L200 będzie można zobaczyć w Poznaniu na kilka miesięcy przed polskim debiutem rynkowym. Piąta generacja japońskiego pick-upa to całkiem nowa konstrukcja, bardziej cywilizowane wnętrze i mocniejsze silniki. Auto będzie można zobaczyć stoisko nr 11 w hali 6A.

Także my jako auto motor i sport będziemy mieli swoje stoisko w hali 6A. Będą tam czekać superauta i wiele atrakcji. Więcej szczegółów już wkrótce.

Zobacz również:
REKLAMA