Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ



OCEŃ
5.0

Nowy Boxster oraz Boxster Speedster

Porsche Boxster Speedster Porsche Boxster Speedster

Pierwszy z nich został przyłapany w czasie jazd testowych na drogach Bawarii. Patrząc na niego, można odnieść wrażenie, że jego sylwetka jest taka sama, jak auta obecnie produkowanego, jednak po bliższym przyjrzeniu okazuje się, że każda część nadwozia została zaprojektowana od nowa.

Na razie nie ma informacji odnośnie silników, ale podobnie jak obecna generacja, nowy model ma być oferowany w dwóch odmianach - zwykłej i bardziej sportowej, z literką S w nazwie.

Ale zanim nastąpi premiera nowego Boxstera, wcześniej światło dzienne ujrzy "goła" odmiana o nazwie Speedster. Najwięcej zmian objęło górną część nadwozia. Inna jest linia szyb bocznych oraz maska, pod którą znajdzie się najprawdopodobniej 303-konny silnik z odmiany Boxster S Porsche Design Edition 2.

Źródło: Automedia

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 63 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Zupełnie nowy model , lecz wyglądem nie róźni się zbytnio od dotychczasowych dwóch generacji . Podobnie zresztą jak seria 911 , która trzyma się sprawdzonego wzorca . I to się świetnie sprawdza .Po prostu tego co dobrze działa się nie naprawia To również taka aluzja do niektórych gazet
  ~AMiS Fan:), 2008-11-19 15:27:58
 • avatar
  zgłoś
  Jego oficjalna premiera ma nastąpić za dwa lata na salonie samochodowym w Genewie. Ale Porsche Boxster już teraz przechodzi testy. Podobnie jak jego ekstremalna wersja - Speedster.
  auto motor i sport, 2008-11-19 10:17:43
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij