Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowy Civic – w kamuflażu na wideo

Dziewiąta generacja modelu pokaże się w pełnej krasie w połowie września we Frankfurcie. By przypomnieć o tej premierze Honda opublikowała kilka zdjęć i krótki materiał wideo z przedprodukcyjnym egzemplarzem, przykrytym kamuflującymi panelami. Widoczne na wideo auto przygotowano specjalnie z myślą o Europie - Civic zniknął z Japonii, a w USA sprzedawany jest jako sedan i dwudrzwiowe coupe, ale konstrukcyjnie jest to inne auto.

Zaprezentowana w przebraniu, europejska wersja nowego Civica zdaje się nie odbiegać mocno linią nadwozia od znanego nam modelu obecnej generacji. Zdaje się jednak być odrobinę dłuższa, co zapowiada więcej miejsca dla pasażerów.

Inżynierowie biorący udział przy budowie tego auta zapowiadają, że europejski Civic będzie miał sportowo-zorientowane zawieszenie, które przeprojektowano tak, by zwiększyć komfort jazdy i ułatwić panowanie nad autem. Jedną z większych nowinek, oprócz zmian w zawieszeniu, będzie wprowadzenie do oferty nowej jednostki wysokoprężnej - o pojemności mniejszej niż obecne 2,2 litra.

 

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 90 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (17)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij