[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowy Ford EcoSport nadchodzi

Ford zaprezentował europejską wersję modelu EcoSport. Kompaktowy SUV ma m.in. odświeżony wygląd i nowe silniki pod maską.

Ford EcoSport Ford EcoSport

Oficjalna premiera nowego Forda EcoSport będzie mieć miejsce już za kilkanaście dni, podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie. Producent już teraz dzieli się jednak zdjęciami i podstawowymi danymi dotyczącymi EcoSporta.

EcoSport, który na polskim rynku zadebiutuje pod koniec roku, ma odświeżone nadwozie, o bardziej wyrazistej stylistyce. Producent proponuje 12 kolorów nadwozia i więcej opcji personalizacji - w tym opcjonalne, kontrastujące malowanie dachu obejmujące również słupki drzwiowe do wysokości dolnej linii okien bocznych, spojler dachowy i lusterka boczne.

Ford EcoSport Ford EcoSport

We wnętrzu poprawiono jakość materiałów i wykończenia. Wśród opcji wyposażenia znajdą się w nim m.in. 8-calowy ekran dotykowy LCD (w tańszych wersjach będzie to 4,2 oraz 6,5 cala), system audio Premium B&O PLAY, ogrzewana kierownica i sprytne rozwiązania dotyczące przewozu ładunków, w tym regulowana wysokość podłogi bagażnika.

Ford EcoSport Ford EcoSport

Nieduży SUV Forda będzie ponadto wyposażony w systemy wspomagające kierowcę, w tym w system łączności SYNC 3, tempomat z regulowanym ogranicznikiem prędkości oraz w tylną kamerę cofania.

Nowy Ford Ecosport będzie po raz pierwszy dostępny z systemem napędu wszystkich kół Ford Intelligent All Wheel Drive, dzięki czemu poprawią się jego własności jezdne zarówno na asfalcie, jak i w terenie. Napęd ten dostępny będzie z nowym dieslem 1,5.

Ford EcoSport Ford EcoSport

Sercem samochodu będzie m.in. wspomniany wyżej nowy silnik Diesla EcoBlue o pojemności 1,5 litra, współpracujący z sześciobiegową manualną skrzynią biegów. Generuje on moc maksymalną 125 KM, przy maksymalnym momencie obrotowym sięgającym 300 Nm. Średnie spalanie ma w tej wersji wynosić 4,5 l/100 km.

Poza tą jednostką, dostępną później także w wersji z napędem na jedną oś, w ofercie znajdzie się słabsza, 100-konna odmiana.

Ford EcoSport Ford EcoSport

Jeśli chodzi o silniki benzynowe, klienci będą mogli wybrać jedną z trzech wersji mocy motoru 1,0 EcoBoost - 100, 125 lub 140 KM. Wszystkie zostaną sparowane z sześciobiegową przekładnią manualną, a wersja 125-konna ponadto z 6-stopniowym automatem.

Po raz pierwszy dostępna będzie też usportowiona wersja samochodu EcoSport ST‑Line, którą stworzono, inspirując się pojazdami przygotowanymi przez dział Ford Performance.

Ford EcoSport Ford EcoSport

Produkcją nowego EcoSporta na rynku europejskie zajmuje się fabryka Forda w Craiova, w Rumunii, gdzie w przygotowanie jego produkcji zainwestowano 200 milionów euro.

Do salonów sprzedaży auto trafi jeszcze w tym roku, dołączając do innych europejskich modeli SUV Forda - Edge i Kuga. Inny nowy model, dla którego inspiracją były samochody SUV - crossover Fiesta Active, trafi do sprzedaży w Europie w przyszłym roku.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 180 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij