[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ



OCEŃ
3.7

Nowy Ford Focus przyłapany bez kamuflażu

Nowa generacja Forda Focusa zbliża się wielkimi krokami. Producent nie pokaże jej jednak na salonie w Genewie, a na osobnej prezentacji, zaplanowanej na kwiecień.

Ford Focus czwartej generacji Ford Focus czwartej generacji

Nie tak dawno temu Ford zaczął podgrzewać atmosferę przed oficjalną prezentacją nowej generacji Focusa, publikując oficjalne zdjęcie wciąż mocno zamaskowanego kompaktu (widoczne powyżej). Teraz w sieci pojawiło się zdjęcie, z którego producent raczej nie jest zadowolony.

Fotografia wykonana została podczas kręcenia klipów reklamowych nowego Focusa. Widać na niej zupełnie odsłonięte auto, ustawione bokiem. Zdjęcie zobaczycie, klikając poniżej w facebookowy post, zamieszczony przez węgierską stronę vezess.hu.

Focus nowej generacji będzie miał bardziej zwartą sylwetkę, z kształtem tylnej części podobnym nieco do Mercedesa Klasy A. Z przodu pojawią się światła z kloszami zachodzącymi daleko na błotnik.

REKLAMA

REKLAMA

Z boku uwagę zwraca unosząca się za środkowym słupkiem dolna linia okien, co wraz z opadającą ku tyłowi linią dachu dodaje sylwetce charakteru. Ciekawie wygląda też muskularne przetłoczenie nad tylnym kołem.

Widoczna na zdjęciu wersja to zapewne model w odmianie ST lub przynajmniej ST-Line, na co wskazuje zarówno pokaźnych rozmiarów lotka nad tylna szybą, jak i tylny zderzak z elementem wyglądającym na dyfuzor.

REKLAMA

Pod linkiem dostępnym na Facebooku, na drugim zdjęciu, widoczny jest drugi egzemplarz, tym razem z kolorze czarnym, z zupełnie innymi felgami. Ten samochód jest jednak zasłonięty czarną płachtą, ale chromowana listwa biegnąca nad progiem może sugerować, że tu z kolei mamy do czynienia z luksusową wersją Vignale.

Prezentacja nowej generacji Forda Focusa zaplanowana jest na kwiecień. Wtedy też poznamy więcej szczegółów. Wiemy, że oprócz hatchbacka Focus będzie dostępny jako kombi, a w dalszej kolejności również jako uterenowiony Focus Active - na wzór Fiesty, czy pokazanego niedawno Ka+.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 75 220 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij