Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Nowy Ford Tourneo Custom - 9-osobowa limuzyna

Ford przeprowadził face lifting modelu Tourneo Custom, polegający na odświeżeniu wyglądu i przeprojektowaniu kabiny.

Ford Tourneo Custom Ford Tourneo Custom

Nowy Ford Tourneo Custom oferuje miejsce dla dziewięciu osób. Teraz pasażerowie będą mogli poczuć się bardziej dopieszczeni, jako że tym modelem producent robi ukłon w stronę klientów biznesowych, potrzebujących wygodnego i eleganckiego środka transportu.

Nowy Tourneo Custom nie jest jednak wyłącznie "limuzyną", bo dobrze mają się w nim poczuć osoby poszukujące namiastki luksusu w codziennym użytkowaniu.

Producent z dumą pisze o zmianach, jakie zaszły w kabinie. Znalazły się tam materiały tapicerskie wysokiej jakości, które dobrze wyglądają i mają być przyjemne w dotyku. Poza tym w aucie zamontowano indywidualne fotele, które można ustawić przodem do siebie, kiedy pasażerowie czują potrzebę rozmowy. Mogą to być konferencje w drodze na spotkanie lub po prostu rozmowa w czasie wakacyjnej podróży.

W nowym Tourneo Customie pojawił się nowy system informacyjno-rozrywkowy Sync3. Jest więcej systemów wspierających kierowcę i bezpieczeństwo podróżowania. Znacznie poprawiono wyciszenie wnętrza, pozwalając na komfortową jazdę i spokojną rozmowę.

Zmiany zewnętrzne miały upodobnić Tourneo Customa do innych modeli Forda. Przeprojektowane zostały reflektory, wraz z diodowymi światłami do jazdy dziennej, a grill jest większy i bardziej wyrazisty.

Pod maskę nowego Forda Tourneo Custom trafia 2-litrowy silnik Diesla EcoBlue o mocy 105, 130 lub 170 KM. Jak podaje producent, udało się w nich zmniejszyć poziom zużycia paliwa - nawet o 13 proc. Z kolei moment obrotowy w niskim zakresie obrotów jest teraz wyższy o 20 proc., zwiększając elastyczność jednostki.

Wśród opcji znajdziemy między innymi sześciobiegową przekładnię automatyczną SelectShift, zestaw 17-calowych felg z lekkich stopów czy wyjątkowe w tej klasie aut pneumatyczne zawieszenie tylne.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 250 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij