[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Nowy Ford Transit Custom zaprezentowany

Ford zaprezentował nowego Transita Custom, który zyskał świeży wygląd i bogate wyposażenie. Zamówienia ruszą pod koniec roku.

Ford Transit Custom Ford Transit Custom

Nowe nadwozie oferuje najlepszą w swojej klasie ładowność 1 tony, zwiększony komfort, a także łączność poprzez system SYNC 3 lub MyFord Dock.

Po raz pierwszy w grupie pojazdów użytkowych pojawiają się tu technologie takie, jak inteligentny ogranicznik prędkości, czy system ostrzegania o obiektach w martwym polu (Blind Spot Alert), który współpracuje z systemem ostrzegania o ruchu poprzecznym (Cross Traffic Alert).

Nowa generacja Transita Custom pokazuje też, w jakim kierunku rozwijać się będzie gama samochodów dostawczych Forda. Przykładem jest wprowadzenie hybrydowej wersji modelu Plug-in Hybrid (PHEV), która trafi na rynek do 2019 r.

Nowy Ford Transit Custom jest napędzany przez nowoczesny silnik wysokoprężny Ford EcoBlue, który został wprowadzony do modelu w 2016 roku. Silnik dostępny jest w wersjach 105 KM, 130 KM i 170 KM, zapewniając lepsze osiągi w porównaniu z 2.2-litrowym poprzednikiem. Przy czym zużycie paliwa zmniejszyło się nawet o 13 procent, a moment obrotowy wzrósł o 20 procent.

Dla poszukujących najwyższej wydajności i oszczędności paliwa, nowy Custom oferuje wersję ECOnetic, która zapewnia zużycie paliwa na poziomie 5,7 l/100 km, co jest wynikiem lepszym o kolejne 6 proc. w porównaniu do najbardziej oszczędnej, obecnie oferowanej wersji.

Ford Transit Custom Ford Transit Custom

Dostępna w serii 300 z krótkim rozstawem osi, wersja ECOnetic wykorzystuje silnik o mocy 105 KM z funkcją Stop-Start, opony o niskim oporze toczenia oraz nowatorską funkcję kontroli przyspieszania (Ford Acceleration Control) wraz z ogranicznikiem prędkości do 100 km/h.

Ford Transit Custom Ford Transit Custom

Nowy Transit Custom oferuje szeroką paletę możliwości, jak choćby dwie wysokości dachu, dwie opcje rozstawu osi, z DMC od 2,6 do 3,4 tony, ładowność do 1450 kg, oraz nadwozia van, kombi i van z podwójną kabiną.

Ford Transit Custom Ford Transit Custom

Wnętrze kabiny zostało zaprojektowane od podstaw, a tablica przyrządów jest skierowana ku kierowcy, jak w nowej Fieście. W nowym wnętrzu znalazły się schowki, które w samym tylko panelu instrumentów mają łączną pojemność 25 l.

Wszystkie nowe ekrany i pulpity sterownicze zostały stworzone z myślą o kierowcy, i poprawie ergonomii i łatwości użycia. Wersje najlepiej wyposażone dysponują  8-calowym, dotykowym ekranem z systemem SYNC 3, który może być obsługiwany za pomocą gestów i głosu.

Ford Transit Custom Ford Transit Custom

W pojazdach nie wyposażonych w 8-calowy lub 4-calowy wyświetlacz, stacja dokująca MyFord znajduje się na środku tablicy przyrządów, co zapewnia idealną lokalizację dla umieszczenia i ładowania smartfona, odtwarzacza MP3 lub systemu nawigacji satelitarnej.

Gniazda USB i 12 V są umieszczone w górnej części przed kierowcą, oraz obok dźwigni zmiany biegów, aby ułatwić podłączenie urządzenia.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 116 702 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4, mixt-4, rama-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij