Nowy Hyundai Sonata – zobacz szczegóły!

Hyundai Sonata 2010
Hyundai Sonata 2010
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 46 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Rzadko kiedy zdarza się, aby kolejna generacja samochodu tak bardzo różniła się od poprzedniej. Podczas gdy Sonata obecnie oferowana w Europie ma bardzo spokojną, klasyczną bryłę nadwozia, jej następca zaskakuje ostro narysowanymi liniami, ładnymi detalami i ciekawymi akcentami stylistycznymi.

Jak już o tym pisaliśmy, w nowej Sonacie debiutuje 2,4-litrowy silnik benzynowy o mocy 198 koni mechanicznych, będący pierwszym "benzyniakiem" Hyundaia z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Niedługo ofertę jednostek napędowych uzupełni 2-litrowy turbodiesel, a także odmiana hybrydowa!

Nie wiadomo jak to będzie na rynku polskim, ale w USA każda Sonata na pokładzie posiada system audio z sześcioma głośnikami, komplet poduszek powietrznych, układy wspomagające kierowcę w czasie jazdy, jak ABS, ESP, EBA, czy też automatyczną klimatyzację.

Hyundai oferuje także wersję zorientowaną na osiągi. W jej przypadku auto otrzymuje utwardzone zawieszenie, większe stabilizatory oraz 18-calowe felgi aluminiowe w standardzie.

Sprzedaż Sonaty w USA rozpocznie się w styczniu 2010 roku. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć tego nowego samochodu.

 

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA