[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Nowy Hyundai i30 - pierwsze zdjęcia

Koreańczycy szykują premierę nowej generacji popularnego samochodu kompaktowego. Będzie miał on swój debiut na początku września, czyli na kilka tygodni przed wystawą w Paryżu.

Peter Schreyer, Prezes i Główny Stylista w koncernie Hyundaia, stwierdził - ”To samochód dla każdego – projektując ten model, mieliśmy na uwadze dotarcie do bardzo szerokiej grupy Klientów”. Dodał także - "Charakterystyczny dla Hyundaia język projektowania, oparty o płynnie poprowadzone linie i przetłoczenia, ewoluował w kierunku bardziej ponadczasowej stylistyki. Razem z i30 debiutuje także nowo opracowana kaskadowa osłona chłodnicy, zastępująca stosowany dotąd heksagonalny grill. To samochód dla każdego – projektując ten model, mieliśmy na uwadze dotarcie do bardzo szerokiej grupy Klientów”.

Co zmieni się w kolejnej generacji Hyundaia i30? Informacji nie ma zbyt wielu. Przede wszystkim nowy model powinien urosnąć nieco względem swojego poprzednika. Zwiększyć powinien się rozstaw osi, co pozytywnie wpłynie na ilość miejsca w drugim rzędzie, a także powiększona zostanie przestrzeń bagażowa. Producent chwali się, że nowy model zaoferuje klientom dokładnie to czego Ci oczekują. Samochód ma mieć pełno nowych rozwiązań technicznych, wyjątkowy designem oraz gamę ekonomicznych silników nowej generacji. W dodatku cechować ma go duża liczba multimedialnych gadżetów, które umila podróż kierowcy i pasażerom.

Niedługo po debiucie zwykłej wersji nowego Hyundaia i30, pojawić ma się jego usportowiona odmiana. Będzie to pierwszy model z rodziny usportowionych modeli "N". Otrzyma on prawdopodobnie silnik 2.0 z turbosprężarką, który będzie generował 260 koni mechanicznych.

Premiera nowego Hyundaia i30 będzie miała miejsce 7 września, a na przełomie września i października model ten będzie można podziwiać na salonie samochodowym w Paryżu.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 72 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij