[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowy Lotus Eagle

Lotus Eagle Lotus Eagle

Oficjalna premiera samochodu nastąpi 22 sierpnia podczas wystawy samochodowej w Londynie. To nie tylko pierwszy zupełnie nowy Lotus od czasu prezentacji modelu Elise w 1995 roku, ale i pierwszy samochód tej brytyjskiej marki z układem siedzeń 2+2 i centralnie umieszczonym silnikiem.

Oczywiście w międzyczasie Lotus pokazał jeszcze model Europa, ale w zasadzie to nieco dłuższa i mniej ekstremalna wersja modelu Exige, który z kolei powstał jako rozwinięcie Elise.

Najnowszy Eagle ma pod maską 3,5-litrowy silnik V6 z jednego z najnudniejszych aut świata, jakim jest Toyota Camry. Jednak w tym przypadku 280-konna jednostka będzie miała do uciągnięcia znacznie mniej kilogramów.

W efekcie według zapewnień producenta, Lotus Eagle jest w stanie osiągnąć 257 km/h, a pierwsze 100 km/h pojawi się na liczniku jeszcze przed upływem 5 sekund.

Dostawy rozpoczną się na wiosnę przyszłego roku. Rocznie powstawać ma 2000 egzemplarzy tego auta, którego produkcja w dużej mierze odbywać się będzie ręcznie.

Już teraz planowane są kolejne odmiany Eagle - bez dachu i bezkompromisowa wersja ultrasportowa.

Źródło: Mototarget

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij